Zajímá vás, jak se vyrábějí „primky“?

V sobotu 5. září budete mít jedinečnou možnost navštívit výrobu jediného českého producenta hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská. Výroba hodinek v Novém Městě nad Metují se může jako jediná v České republice pochlubit historií sahající až do roku 1949. Podnik, který od roku 1969 nese jméno ELTON, funguje dodnes a dosud vyrobil více než 16 milionů náramkových hodinek. Jde především o nejznámější českou značku PRIM. Pro návštěvníky je připravena prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky výroby vás seznámí zkušení odborníci. 

Budete mít možnost navštívit moderní podnikovou prodejnu a showroom, nebude chybět ani soutěž o primky. Pro malé i velké návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.

Den otevřených dveří se koná v sobotu 5. září 2020 od 9 do 17 hodin v prostorách manufaktury ELTON hodinářská v Novém Městě nad Metují. Aktuální informace sledujte na Facebooku PRIM Manufacture Elton hodinářská a. s.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz