Zahradní krby, co potěší designem i funkčností

Uvažujete o koupi zahradního krbu či grilu? Víte, že může být přímo součástí vaší terasy či pergoly a zpříjemnit nebo usnadnit vám tak běžné používání? Grilování neodmyslitelně patří k letním měsícům. Spoustu lidí griluje od prvních jarních dnů až do podzimu a užívají si tak čas strávený s rodinou či s přáteli. Ať už grilujete často nebo jen příležitostně, přečtěte si, jaké výhody mají zahradní krby. Možná se pak pro jeden rozhodnete.

Kvalitní zahradní krby slouží desítky let

Zahradní krb je investicí, která má dobrou návratnost. Pokud si vyberete kvalitní krb, vydrží vám bez problémů sloužit deset, dvacet nebo i třeba třicet let. Krb je prakticky bezúdržbový a nevyžaduje tak v budoucnu téměř žádné investice. To oceníte i v případě, že nemáte čas se o něj starat. Údržba je nutná samozřejmě před použitím a po grilování. Ta se však stane vaší běžnou rutinou, že ji po pár vyzkoušeních krbu už ani nepostřehnete.

Velkým trendem na trhu jsou víceúčelové zahradní krby, které se dají využívat k přípravě celé řady masový i zeleninových pokrmů. Tyto krby jsou standardně vybavené grilovacím roštem, otočným rožněm nebo i vestavěnou udírnou. Jejich součástí také bývá podstavec či topeniště. Ke grilu se snadno přistupuje a oheň nemusíte rozdělávat volně na zahradě, protože k němu máte přímo určené místo. Krb je dostatečně velký a zajistí tak bezproblémový průběh grilování i na velké rodinné oslavě nebo na letní party s přáteli.

Objednejte si krb ještě dnes

Na zahradní krby, které nabízejí několik funkcí současně, se specializují na webu zahradnikrbyveris.cz. Zde si krb můžete vybrat, dokonale prohlédnout i objednat. Běžně se doba dodání pohybuje od dvou do čtyř týdnů, dle vašich konkrétních požadavků. Krb si pak jen vyzvednete a sestavíte. Protože zahradní krby využívají technologii suché stavby, je celý proces velmi jednoduchý a zvládnete ho i bez speciálních znalostí a zkušeností.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz