Začíná největší evropská startupová soutěž v oblasti udržitelných energií

Otevírá se čtvrtý ročník soutěže PowerUp! Se svými projekty v oblasti udržitelných energií a zelených technologií se mohou přihlásit všechny středoevropské startupy. Kromě finanční odměny ve výši až 150 tisíc Kč nabídne pořádající společnost InnoEnergy vítězi i odbornou pomoc s realizací projektu.

S jakými projekty v soutěži zaujmout? Na trhu energií jsou obzvláště vyhledávaná řešení mobility, kybernetické bezpečnosti a ukládání energie. Zájem je rovněž o technologie, které umožňují snížit emise škodlivých látek do ovzduší a které bojují proti smogu. Vítězem předchozího ročníku byl maďarský start-up HeatVentors, který představil inovativní způsob ukládání tepelné energie, který vyžaduje o 90 % méně prostoru a umožňuje ušetřit 20 až 40 % energie.

Účastníci soutěže musí mít prototyp produktu, tým a vyplněný formulář, který je k dispozici na internetových stránkách soutěže, www.powerup.innoenergy.com. Soutěž trvá do 15. dubna 2018 .

Tip redakce:  Výroba a dovoz zboží z Číny. Obchod s Čínou

Kromě finančních cen se vítězové soutěže mohou těšit na možnost zúčastnit se prestižního programu Highway® InnoEnergy, který promění nápady a návrhy v tržní realitu. Startujícím podnikatelům program nabízí financování až do výše 150 tisíc eur a širokou podporu v oblasti vývoje a ochrany produktů, budování týmu, přístupu k mezinárodním zákazníkům a externím zdrojům financování.

Velkým finále soutěže PowerUp! budou v Praze a dalších deseti evropských městech přecházet bootcampy. Tyto jedinečné workshopy s nejlepšími evropskými mentory poskytují příležitost k ověření obchodního modelu a vylepšení prezentačních dovedností účastníků.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz