Yamaha bude mít nové elektrické motorky!

Yamaha je dnes jednou z nejlepších a nejkvalitnějších značek, jaké ve světě motorek jsou. Nenabízí jenom motorky, ale samozřejmě i jiné podobné stroje, jako jsou třeba čtyřkolky. Samozřejmě je nutné zmínit, že si toto označení musí Yamaha neustále udržovat, tudíž se snaží o rozšiřování své nabídky. V roce 2013 vstoupila Yamaha do světa elektrických motorek se svým prvním elektrickým konceptem motorky PED1, poté následoval i PES1. O dva roky později přišly další nové koncepty, a to PED2 a PES2.

Yamaha se však chvilku stáhla do ústraní, co se týče elektrických konceptů, ale najednou se opět začínají vyrábět.

Kde se nové elektrické motorky objeví jako první?

Samozřejmě nemůžeme očekávat, že motorky najednou zaplaví celý svět a na silnicích budou jezdit jenom ony. Nejdříve se podle všeho ukážou v Japonsku nebo tam, kde se řeší problémy s dopravou, s parkováním nebo taky s ovzduším (elektrické motorky přece nijak zvlášť ovzduší neničí).

Jak bude vypadat nový elektrický koncept PES a PED?

Pokud by vás zajímalo, jaké parametry třeba budou mít nové koncepty PES a PED, pak je to jedna velká záhada. Samozřejmě, že budou mít něco společného s prvotními modely, což je bude nějak společně pojit. Spekuluje se i nad tím, že bude mít podobné vlastnosti jako skútr E-Vino, který se na asijských trzích ukazuje už třetím rokem.

Co Yamaha ještě chystá?

Podle aktuálních informací Yamaha chystá v rámci Saitama City vybudovat síť dobíjecích stanic, na nichž by měl vzniknout inventář nabitých baterií. Baterky u motorek tedy budou nabité snadno a rychle – třeba stejně rychle, jako se tankuje benzin. Ovšem touto cestou výměnných baterií se vydává rozhodně více značek, které ve své nabídce mají elektrické motorky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz