Vzdělávací semináře pro vedení firem i pro širokou veřejnost

Pokud hledáte vzdělávací agenturu, která organizuje vzdělávací semináře, školení a kurzy prakticky po celé České republice, potom kontaktujte tsmvyskov.cz. Odborné vzdělávací semináře Brno pro září a říjen můžete vybírat z oblasti archivnictví, bytové oblasti, celní oblasti, ekonomické oblasti, mzdového účetnictví, personální oblasti, právní oblasti, sociální oblasti, stavební oblasti, školské oblasti a dalších oblastí. Vzdělávací semináře Brno se konají v učebnách firmy TSM, v hotelu Grand, v hotelu Slavia a v hotelu Continental. Přihlásit se můžete také na vzdělávací semináře Olomouc, vzdělávací semináře Praha, vzdělávací semináře Zlín, vzdělávací semináře České Budějovice, vzdělávací semináře Ostrava, vzdělávací semináře Ústí nad Labem, vzdělávací semináře Hradec Králové, vzdělávací semináře Plzeň, vzdělávací semináře Vyškov.

Školení Brno aneb vyznejte se v zákoníku práce

Přínosné pro zástupce firem, ale i pro ostatní zájemce může být Celodenní školení zákoníku práce a úvod do GDPR prakticky. Toto školení a další školení (například praktické dvoudenní školení NEN (Národní elektronický nástroj) můžete absolvovat jako školení Brno, školení Olomouc, školení Praha, školení Zlín, školení České Budějovice, školení Ostrava, školení Ústí nad Labem, školení Hradec Králové, školení Plzeň, školení Vyškov.

Jak na etiku v profesním životě?

Zajímá vás téma Rétorika v praxi, Účinné taktiky ve vyhledávání, Etika v profesním životě a další kurzy? Máte možnost zapsat se do kurzů Brno, kurzů Olomouc, kurzů Praha, kurzů Zlín, kurzů České Budějovice, kurzů Ostrava, kurzů Ústí nad Labem, kurzů Hradec Králové, kurzů Plzeň nebo kurzů Vyškov. V nabídce kurzů vzdělávací agentury TSM najdete také novinky. Například kurz Slavnostní obřady v působnosti měst a obcí, kurz Správce a zpracovatel osobních údajů a další.

Tip redakce:  Najděte si práci, která vás bude bavit a uživí vás

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz