Vystavte si doma své poháry a trofeje: Jakou chybu neudělat?

Získali jste několik trofejí z vašich profesních nebo zájmových činností? Je na čase se poohlédnout po řešení, které vám pomůže předměty vhodně vystavit. Rozhodně přitom nebudeme hledat držiče prachu.

Pozor na nejčastější chybu

Tím nejhorším, co můžete udělat, je vystavit své trofeje a poháry přímo v prostoru místnosti. Tento čin je doslova trestuhodným pro všechny, kdo se podílejí na úklidu domácnosti. Cenné zážitky se při pravidelném úklidu proměňují v nevítanou povinnost. Vitrína pro sběratele je vhodná nejen pro ty, kdo se starají o svou soukromou sbírku, ale také pro všechny, kdo si přejí reprezentativně vystavit své trofeje.

Tip redakce:  Jak poznáme, že protějšek sexuálně přitahujeme?

Vitríny se vždy postarají o to, aby byly všechny vaše úlovky dobře viditelné. Zároveň bude snadné na nich udržovat pořádek. Nemusíte čistit vnitřek vitrín, pouze stačí jednou za čas očistit samotnou vitrínu.

Zamezujete vzniku alergií

Když se budete starat o své cenné úlovky a vložíte je do vitríny, uleví se nejen těm, kdo se starají o úklid v bytě. Držiče prachu v podobě statických předmětů v domácnosti nejsou vhodné ani pro zdraví obyvatel vaší domácnosti. Hromadění mikročástic prachu a nečistot vede k zátěži pro náš dýchací systém. Přetížení poté může vést ke vzniku alergií a respiračních potíží. Mít doma uklizeno je prostě a jednoduše základ.

Vystavte si vše reprezentativně

Stylové vitríny se postarají o dokonalé a reprezentativní představení vašich úspěchů. Ať již se bude jednat o trofeje ze soutěže v šipkách, vzpěračství, nebo třeba v chovu koček či výcviku psů, vždy máte svůj malý kousek nebe, kde jsou všechny úspěchy pohromadě a v bezpečí. Nestane se vám tak, že by například malé děti trofeje rozbily. Vitríny je možno zamykat.

Tip redakce:  Moderní osvětlení interiéru - úsporné žárovky

Vaše úspěchy si zaslouží své pevné a skutečně důstojné místo ve vaší domácnosti. Už víte, kde bude vitrína stát?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz