Výroba plastů se rozšiřuje také na obrábění hotových výrobků

Pod pojmem výroba plastů si nemusíte představit pouze produkci plastových desek nebo tyčí. I když právě tyto dva produkty zabírají velkou část výrobních technologií, různé společnosti nabízejí kromě nich i obrábění hotových výrobků podle vašich detailních návrhů. Vytvoření konkrétní plastové součástky nikdy nebylo tak snadné jako nyní.

Máte problém s vyrobením složité součástky?

Zvlášť ve strojírenství nebo v laboratořích se používají hodně jedinečné díly. S jejich výrobou někdy bývá dost velký problém, neboť mnoho firem neumožňuje vytvoření konkrétního dílu podle vlastního návrhu. Výroba plastů se ovšem dost vyjímá, protože například společnost Mepla s. r. o. nabízí obrábění podle vlastních výkresů.

Jak jsou hotové díly vyráběny?

Plastové tyče i plastové desky sice zaujímají dost velkou část portfolia, ale oblast hotových dílů rozhodně není podceňována. Vysoce moderní CNC stroje umožňují vyrobit z plastových polotovarů prakticky cokoliv podle vašich detailních nákresů či náčrtů. Problémem není ani velikost hotových dílů, neboť je zde možnost použití velkého CNC stroje. Díky tomu je možné precizně vytvořit různé součástky s vysokou přesností a tolerancí dle normy DIN-ISO 2768m.

Vhodný materiál si ověřte předem

Výroba plastových desek je sice standardizovaná, ale stejně si raději ověřte vhodnost daného materiálu pro konkrétní účel. Jakmile je spuštěno obrábění, lze materiál změnit už jen těžko. Zvlášť pokud se chystáte díl použít v chemickém průmyslu nebo v laboratoři, měli byste si ověřit jeho odolnost vůči některých chemickým látkám. Máte dvě možnosti, a to použít výsledky vlastních testů nebo použít údaje z testování od výrobce plastů.

Potřebujete vyrobit speciální díl z plastu a máte k němu detailní výkresy? Obraťte se na společnost Mepla s. r. o., jejichž CNC obráběcí stroje si s touto zakázkou určitě poradí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz