Vypínače a zásuvky v interiéru

Mít nadčasově sladěný domov, dá jistě práci. Pokud nejste zrovna bytový architekt, nebo nepracujete v podobném odvětví, možná trochu tápete, jak které vybavení a doplňky správně sladit. Barevná kompozice výmalby by měla ladit s nábytkem. V neposlední řadě byste měli umět sladit i vypínače a zásuvky. Vyrábějí se z různých materiálů. Víte, které vybrat do vašeho interiéru? Trendy zásuvky a vypínače zůstávají stále skleněné. Poradíme, které kam umístit.

Nadčasovost a design

Mít pěkné a útulné bydlení dnes není problém. Pokud máte cit pro barvy a materiál, jistě si zútulníte prostory dle vašich preferencí snadno. Krásný interiér ale není jen výmalba, stylový nábytek a moderní podlaha. Jsou to také vypínače a zásuvky. Neméně důležitý prvek v místnosti. Do těchto komponentů se vyplatí investovat.

Tip redakce:  Párty stany si dnes můžete snadno pronajmout

Sklo je stále trendy

Společnost Welaik se specializuje na prodej skleněných zásuvek a vypínačů. Ideální a velmi praktická je zásuvka s vypínačem, kterou upotřebíte v každé místnosti, kde máte více spotřebičů a chcete mít po ruce i vypínač. Dotykové vypínače jsou celoskleněné. Vzhled působí nadčasově, neotřele a luxusně. A co více, nezanechávají po dotyku, otisky prstů. Nemusíte tedy pravidelně leštit. Tyto zásuvky a vypínače se hodí do jakékoliv místnosti. Vyzkoušet je můžete především v koupelně a na toaletě, kde krásně vyniknou, především pro svůj minimalistický skleněný design.

Barevné provedení vypínačů a zásuvek

Vybírat můžete ze čtyř nejprodávanějších barevných provedení, která se hodí do jakéhokoliv interiéru, právě pro svou originalitu a jedinečnost.

  • Černá (Luxusní, nepřehlédnutelná barva, která se hodí k jakékoliv barvě výmalby)
  • Bílá (Nadčasová, svěží barva, taktéž se hodící k jakékoli výmalbě)
  • Šedá (Velmi moderní barva, která je v posledních letech trendy, pro svou originalitu. Krásně se hodí do barevných, pestrých pokojů)
  • Béžová – Ivory Creme (Decentní, lehce zlatavá barva, která doplní především tmavší výmalby a dodá luxusní punc designu interiéru)
Tip redakce:  Poštovní schránky pro váš dům

Odborník je na místě

Vybrat správný typ zásuvky a vypínače není jednoduché. Doporučujeme, obraťte se vždy na specialistu a nechte si poradit. Investice do těchto komponentů je investicí do budoucna. Zásuvky a vypínače nekupujeme každý den a měly by vydržet v ideálním případě na vždy. Neriskujte reklamace.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz