Výkup starožitností s férovým přístupem

Máte ve svém domě jednu či více starožitností a chtěli byste je za adekvátní cenu prodat dále? Jste v tomto oboru laikem a neznáte mnohdy přesnou hodnotu dané věci a potřebujete tak smysluplnou a kvalitní radu, jak se nenachytat u vychytralých výkupců? V tom případě oslovte takový výkup starožitnosti, který vám poskytne profesionální poradenství a Vaše cennosti ohodnotí bez úmyslu na nich vydělat třeba i trojnásobek nabídnuté ceny. Oslovit můžete například naší firmu s názvem starožitnosti Ježek, která vám vždy poskytne férovou zpětnou vazbu a adekvátní cenu k Vámi prodávané věci s historickou hodnotou.

Nenapalte se hamižností v bazarech a výkupnách

V zásadě se nedoporučuje prodávat předměty, které mají historickou hodnotu například v bazarech či špatně hodnocených výkupnách, kde se jejich majitelé snaží na nevědomosti svých zákazníků velmi dobře vydělávat. Velmi často se tak stává, že Vám daný předmět podhodnotí tak, že si na něm posléze vydělají velmi slušné peníze. Zpravidla je dobré tyto věci prodávat primárně v dobře hodnocených firmách a zbytečně se tak nenechat laicky řečeno oškubat. Naše firma je i na základě svých dlouholetých zkušeností opravdovým profesionálem ve svém oboru. Nezajímá nás totiž primárně pouze výkup starožitností Praha a její přilehlé okolí, zajímáme se o jiné regiony, kam v případě velmi dobré nabídky nemáme problém zajet. Tudíž se raději obracejte na ty, kteří se vyznají a ví, o čem mluví, a ne na ty, kteří se snaží svou hamižností vydělávat na svých zákaznících.

Tip redakce:  Nebankovní půjčky a úvěry bez zástavy do 24 hodin

Odvětví, které má kouzlo

Toto odvětví má své kouzlo především v tom, že se zde obchoduje s velmi cennými a mnohdy i ojedinělými kousky, které se již nikdy na žádném trhu neobjeví. Jak již bylo ovšem řečeno, zejména v tomto odvětví existuje celá řada pofiderních majitelů výkupen či jiných zařízení, kterým jde hlavně o ošizení zákazníků. Mnohdy se také stává, že člověk vydávající se za fundovaného ve svém oboru, absolutně nerozezná cenný kousek od toho, který je pouze jeho levnou náhražkou a naopak. My Vám ovšem daný kousek jak nezávazně ohodnotíme, tak Vám za něj v hotovosti i zaplatíme a na naše náklady si ho dokonce i odvezeme.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz