Výkup obrazů, aukční síň a výstavní galerie

Výkup obrazů, aukční síň a výstavní galerie

galerie kodl image interier

Mnoho lidí má rádo umění a zejména pak obrazy. Na tom by nebylo ještě nic tak zvláštního, protože některá umělecká díla dokážou na sebe strhnout pozornost také u laické veřejnosti. Galerie Kodl, kde je možné shlédnout obrazy různých autorů, je toho zářným příkladem. Možná už jste někdy zažili pocit, že procházíte kolem nějaké obrazárny a jako by vás něco nutilo vejít dovnitř. Na zdech visí různé obrazy a vy těkáte očima a nevíme, kde koukat dřív.

Výkup obrazů, aukční síň a výstavní galerie

galerie kodl zakladatele HelenaNěkoho uhranou egyptské kresby, jiného tváře, kytky, stromy, zříceniny, zvířata a mnoho dalšího. Pro vás to jsou jen pěkné obrazy, ale najednou si začnete uvědomovat, že vás nezajímá jen samotný obraz. Nenechte si rozhodně ujít Galerii Kodl a učte se od nejlepších. Přemýšlíte o autorovi, hloubce jeho myšlenek, technice malby a myšlenky, jsou zmatené. Tak odejdete, aniž byste se o tento druh umění začali zajímat blíže. Jenže náhody neexistují, a to co vás vtáhlo do té obrazárny, nebyl nikdo jiný, než váš vnitřní hlas. Pravděpodobně ve vás dřímá možná i budoucí sběratel. Galerie Kodl vám může být nápomocná ve vašich začátcích a nabízí se možnost pozvolného seznamování se s prostředím, která vás již delší dobu láká.

Galerie Kodl umožní nezapomenutelné zážitky

I malé dítě se učí chůzi krůček po krůčku. Přestože byste se sběratelem nestali hned či vůbec, jedná se o úžasný koníček, který vám do života vnese estetické a duchovní zážitky. To, že vám obraz nevisí doma přímo v obýváku, neznamená, že se nemůžete o umění začít zajímat. Láska kvete v každém věku a to i láska k umění. Možná, že v galerii Kodl ledy roztají a začnete se o obrazy zajímat čím dál více.

Račte vstoupit – píše se rok 1855 a v tomto roce se narodil zakladatel rodinné sběratelské tradice ing. Jan Kodl. Společně se svou krásnou ženou se stal nejen sběratelem, ale i praotcem a mecenášem umění. Galerie Kodl pořádá prodejní a výstavní galerie, aukce, provádí odhady obrazů a je založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz