Vydejte se na dovolenou do Nízkých Tater

Slovensko je nádherná země, v níž se výborně domluvíme, je přijatelná vzdálenostně i na cestování s malými dětmi, nabízí mnoho možností, jak strávit volný čas, také si zde pochutnáte na výtečné kuchyni… Jednoduše, návštěva Slovenska vás určitě nezklame. Jestliže hledáte místo, kde se vydat na jarní, letní, podzimní či zimní dovolenou, vězte, že v Nízkých Tatrách budete nadšeni za každého počasí v každé roční době.

Kvalitní bydlení je základ

Co si budeme povídat. Na dovolené je důležité, abychom se rádi vraceli do hotelu, kde máme sklonit hlavu. Špatné ubytování totiž zkazí celou dovolenou. Velmi mile budete potěšeni, pokud navštívíte hotel Nízké Tatry Björnson. Jde o jeden z nejznámějších tatranských hotelů a najdete jej v Demänovské dolině. Kolem je lyžařské středisko Jasná, je blízko svahu a lanovky. Na lyžích se dostanete přímo z hotelu do celého střediska Jasná.

Máte-li rádi horský styl, tato chata vás okouzlí. Je z roku 1952 a postavena je v typickém horském stylu.

Ubytování je zde skutečně kvalitní, ostatně hotel má od návštěvníků velmi vysoké hodnocení. Využít můžete výhodné pobytové balíčky a věnovat své milé krásnou romantickou a zároveň aktivní dovolenou. Anebo sem vzít děti a naučit je lyžovat, nebo se jen tak společně vydovádět.

Co můžete dělat kromě lyžování

Ne všichni milujeme lyžování natolik, že bychom v horách jen lyžovali. Navštívíte-li hotel na Liptově, budete moci kromě upravených sjezdovek a běžkařských tratí navštívit krásnou přírodu Demänovské doliny, nejkrásnější turistické a cyklistické stezky či světoznámé jeskyně. Za vidění jistě stojí i artikulární dřevěný kostel Svätý kríž. Vejde se do něj až 6 000 lidí, má tvar kříže a nachází se 25 km od Jasné směrem na Liptovský Mikuláš.

Podívejte se sami na webové stránky hotelu Björnson a přesvědčte se o dokonalém vzhledu samotného hotelu zvenku i zevnitř, o krásné přírodě kolem něj i o přírodních krásách, které můžete navštívit v jeho okolí. Rozhodnete-li se pro dovolenou v Nízkých Tatrách, ať už ve dvou, s přáteli nebo s dětmi, nebudete litovat a rádi se sem zase někdy vrátíte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz