Vybíráme kuchyni do světlého interiéru

Kuchyně se často považuje za srdce celého domu. Důvodem je možná fakt, že právě v kuchyni se lidé schází pravidelně, že právě zde si povídají a připravují si pokrmy, které mají opravdu rádi. V současné době drtivá většina lidí sleduje i módní trendy v kuchyních,  jelikož touží po změně nebo jelikož jejich kuchyně zkrátka vyžaduje už změnu, protože se na ní projevil čas. Pokud také přemýšlíte nad modernizací nebo rekonstrukcí kuchyně, je třeba si nejdříve zodpovědět otázku, zdali je vaše kuchyně spíše ve světlém interiéru nebo naopak v tmavém. To totiž udělá hodně.

Do tmavého interiéru by zásadně měla přijít taková kuchyně, která je samozřejmě světlá, aby tmavý interiér trochu rozsvítila. Pokud však je váš interiér dostatečně světlý, proč zůstávat u bílých kuchyní, které jsou sice moderní, ale které nejsou tak moderní jako černé nebo tmavě hnědé kuchyně?

Nebojte se černé kuchyně

Jak jsme zmínili, dnes je velice moderní investovat do černé kuchyně, která má třeba tmavé dřevěné prvky. Taková tmavá kuchyně sice ubere trošku světla v interiéru, ale pokud je interiér dostatečně světlý, není co řešit.

Doporučujeme však černou kuchyni zkombinovat se zmiňovanými dřevěnými prvky, jako jsou třeba nábytkové úchytky.

Tmavě hnědá kuchyně taky oslní

Pokud nejste zastáncem černé barvy, nabízí se ještě možnost investovat do tmavě hnědé kuchyně, která vás naprosto dostane. Většinou jsou takové kuchyně dřevěné, z nějakého hezkého tmavšího dřeva. Mají hluboké kuchyňské dřezy a vysoké dřezové baterie, které zajistí pohodlné a praktické umývání nádobí nebo nebudou dělat problém při vaření.

S tmavými kuchyněmi jde obecně ruku v ruce i tmavé zbarvení kuchyně. Pokud je však interiér opravdu prosvětlený, ani tmavě zbarvené stěny moc světla neuberou, tím si buďte jisti. Bílé stěny však s tmavými kuchyněmi zrovna hezky nehrají.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz