Vyberte si z široké nabídky CNC strojů

CNC stroje jsou dnes nepostradatelnou součástí mnoha výrobních hal. Pokud i vy potřebujete při své výrobě přesné řezání, přinesou vám CNC stroje neocenitelný komfort, úsporu času a zvýšení kvality vaší výroby. Vzhledem k tomu, že jde o složitá, a ne laciná zařízení, je potřeba dobře zvážit jejich výběr. Abyste se v prodeji CNC strojů dobře orientovali, podívejte se na přehled moderních řezacích strojů a jejich výhod.

Řezání vodním paprskem

Stroje pro řezání vodním paprskem fungují na principu studeného řezu. Stlačený vodní paprsek při kontaktu s řezaným materiálem nevytváří žádné teplo a nedochází tak k poškození nebo změně struktury daného materiálu. Řezání vodním paprskem podporuje vyřezávání složitých a různě velikých tvarů, přičemž vzniká minimum odpadu. Díky tomu a nulovému vylučování zplodin se jedná rovněž o ekologické řezání.

Tip redakce:  O repasovanou výpočetní techniku mají Češi zájem. Nejen o notebooky, ale i o servery

Řezání laserovým paprskem

Pokud potřebujete CNC strojem řezat extrémně přesné tvary a řezy, je k tomu ideální počítačem naprogramovaný laserový paprsek. Díky vysokému výkonu a roboticky přesně vedenému pohybu docílíte velmi ostrých detailů v jakkoliv složitých tvarech.

Speciální CNC stroje

CNC řezací stroje nejsou pouze univerzálním zařízením, které přeřízne cokoliv, co budete potřebovat. Existují i druhy, speciálně určené pro zvláštní druhy řezání. Jde například o stroje pro řezání trubek a profilů, které se používají například pro výrobu ocelových konstrukcí a zpracování trubek různých délek a průměrů.

Koupí to nekončí

Při pořizování CNC stroje není radno skončit pouze nákupem. K tomu, aby spolehlivě sloužil dlouhé roky, je třeba provádět preventivní prohlídky a pravidelnou údržbu. Tím zvýšíte jejich životnost a předejdete složitějším opravám CNC strojů, které by vaši výrobu přerušili na delší dobu.

Tip redakce:  Půjčky ihned bez poplatků

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz