Všechno je dnes „chytré“, i vaše hodinky

Chytré televize, chytré ledničky, tak co by nešlo pořídit si chytré hodinky? Pokud chcete mít neustále po ruce všechny důležité věci, aniž byste museli tahat svůj chytrý telefon, uzamkněte si zápěstí do elegantních chytrých hodinek.

Ačkoliv pojem hodinky je mírně zavádějící, protože chytré hodinky už neukazují jenom takovou banalitu, jako je čas. Ty už to umí rozbalit a v některých funkcích dokonce zastoupit váš telefon. Nejenže v nich najdete kalkulačku, kalendář, poznamkovník, apod., ale s některými chytrými hodinkami můžete i směle telefonovat nebo alespoň pozorovat, jestli vám přišla zpráva. I když displeje chytrých hodinek jsou co do velikosti stále ještě prcci, můžete si na nich prohlédnout i například nějaké to video nebo obrázky.

Samozřejmostí je schopnost chytit rádio nebo přehrát zvukový soubor. Když budete chtít cokoliv vědět, už nebudete muset lovit dlouho v kapse, než najdete telefon, všechno důležité totiž na vás bude blikat přesně z vašeho zápěstí.

Nic dalšího už nebudete potřebovat

V podstatě by se dalo říci, že chytré hodinky vám mohou nahradit hned několik dalších kousků drobné elektroniky. Zahodit do koše tak můžete například přehrávač mp3, mobil, gameboye, tablet nebo třeba sportovní hodinky.

Chytré hodinky mají spoustu schopností, které vám usnadní mnoho práce s hledáním a nastavováním dalších zařízení, takhle to budete mít všechno při jednom. Hodinky se vzděláním tedy smartwatch totiž mohou měřit váš puls, ukazovat spálené kalorie, vaši rychlost, počítat na kalkulačce, přijímat zprávy, telefonovat, surfovat po internetu, fotit, natáčet videa, promítat videa a obrázky, přehrávat zvuk, obsahují výškoměr, GPS i třeba kompas.

Chytré hodinky se přitom snadno ovládají a nastavují, vhodné jsou tedy opravdu pro všechny věkové kategorie. Usnadněte si práci a pořiďte si chytré hodinky, které díky praktickému umístění na zápěstí jen tak neztratíte. Kromě toho je budete mít pořád na očích.

enových hladinách.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz