Vše o nábytkových úchytkách. Pro jaké se rozhodnete vy?

Nábytkové úchytky jsou nepochybně nedílnou součástí každé kuchyně a nejen kuchyně. Patří do kuchyně stejně jako výklopné zásuvky nebo kuchyňská dvířka. Pokud jste se někdy dočetli o tom, že nábytkové úchytky nejsou moderní, není to tak. Jedná se o nadčasový kousek, který bude součástí kuchyní, ať se děje, co se děje. Samozřejmě dnes se poměrně hodně pořizují kuchyně, jejichž kuchyňská dvířka jsou takzvaně bezúchytková, ale mnozí lidé na úchytky nedají dopustit. 

A právě ti řeší, po jakých úchytkách sáhnout. Pokud totiž vejdete do obchodu nebo mrknete na internet, nabídne se vám hromada nábytkových úchytek a je těžké si vybrat jeden typ, kterým zkrášlíte kuchyňská dvířka nebo také jiná dvířka na skříních v domě. 

Aby byl výběr snazší, rozdělme si nábytkové úchytky na několik druhů a prozraďme si o nich více informací. 

Kovové úchytky

Nejčastěji se pořizují kovové úchytky, mohou mít různou barevnou povrchovou úpravu. Pokud byste chtěli kovovou úchytku do své kuchyně, ať vám svým tvarem perfektně sedne do rukou. Aktuálně je trendy kuchyně v matu, i nábytkové úchytky se trendům podřizují, a tak dnes najdete třeba matné, černé úchytky, které se sice vyrábí velice složitým procesem, ale vypadají na skříňkách opravdu fantasticky. 

Hliníkové úchytky

I hliníkové úchytky jsou dnes velice kupované. Hliník totiž jako materiál má skvělé vlastnosti, navíc se nabízí milion možností, jak s ním pracovat nebo co z něj vyrobit. U hliníkových nábytkových úchytek je výhodou to, že nemusí být vůbec opatřeny žádnou povrchovou úpravou. 

Dřevěné úchytky

Jelikož se dnes do moderních kuchyní přidávají dřevěné prvky, proč by takovým dřevěným prvkem nemohla být právě nábytková úchytka? Bohužel jsou dřevěné úchytky dnes poměrně odsuzovány, pravdou ale je, že se nejedná o přežitek, ale že jen zkrášlí kuchyni jako takovou. Dnes lze navíc s dřevem různě pracovat, může mít opravdu krásný vzhled.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz