Vše, co potřebujete vědět o Huawei Mate X2 v češtině

Huawei vydal smartphone Mate X2 v roce 2021. Výrobce nabízí telefon Huawei Mate X2 s 6,45palcovým displejem, čipsetem HiSilicon Kirin 9000, s 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Skládací telefon Huawei Mate X2 je po vybalení dodáván s Androidem v10.0 a nevyjímatelnou Li-Po baterií s 4500 mAh. Huawei Mate X2 Pro má v ČR hodnotu 63 473 Kč.

Tělo:

Hmotnost Huawei Mate X2 je 10,41 unce na baterii, což je průměrná velikost ve srovnání s většinou smartphonů stejné velikosti. Velikost tohoto telefonu Huawei je průměrná (6,37 x 2,94 x 0,58 palce).

Systém:

Huawei Mate X2 je dodáván s OS Android verze 10.0 ihned po vybalení, ale může upgradovat na další OS.

Zobrazit:

Velikost obrazovky Mate X2 se měří diagonálně, od rohu k rohu. 6,45palcový OLED displej Huawei Mate X2 s rozlišením 1160 x 2700 pixelů podporuje více dotyků.

Tip redakce:  Kvalitní bezpečnostní dveře

Fotoaparát:

Fotoaparát Mate X2 je vybaven automatickým ostřením. Optický systém automatického ostření (neboli AF) používá senzor, řídicí systém a motor k zaostření na výchozí nebo ručně vybrané místo. Velmi málo fotoaparátů se systémem Android přichází bez automatického ostření. Hlavní fotoaparát Mate X2 má optickou stabilizaci obrazu (OIS), aby odolal vibracím fotoaparátu. Posílení vizuálního obrazu je důležité pro každého, kdo fotografuje bez stativu s dlouhými objektivy nebo za špatných světelných podmínek.

Konektivita:

Huawei Mate X2 podporuje sítě 2G, 3G a 4G/LTE. Tento telefon je postaven s GPS. GPS je nejpřesnější navigační systém, který využívá satelitní signály k určení vaší polohy na povrchu bez ohledu na počasí. Většina telefonů má na palubě modul GPS. Mate X2 přichází s funkcí NFC (Near Field Communication). Near Field Communication (NFC) je bezdrátová komunikační technologie na krátkou vzdálenost, která usnadňuje život spotřebitelům na celém světě tím, že usnadňuje provádění transakcí, sdílení digitálního obsahu a připojení elektronických zařízení jediným dotykem.

Tip redakce:  Zábava začíná dobrým filmem

Baterie:

Nevyjímatelná Li-Po baterie s 4500 mAh dává smartphonu dobrou nezávislost. Lithium-polymerová (Li-Po) baterie je tenká, lehká baterie, kterou lze dobíjet. Není potřeba čas od času měnit a nabíjení lze provádět náhodně. Baterii Mate X2 nelze vyjmout bez záruky.

Funkce:

Moderní smartphony jsou vybaveny mnoha senzory, které usnadňují informace o uživateli. Akcelerometr je senzor, který měří sklon a polohu telefonu. Mate X2 má čtečku otisků prstů. Tento senzor identifikuje a ověřuje lidské otisky prstů, aby povolil nebo odepřel přístup ke smartphonu. Tyto telefony Huawei jsou vybaveny senzory přiblížení. Tento senzor přiblížení určuje, jak blízko je telefon k externímu objektu, jako je vaše ucho. Podpora dvou SIM karet v Huawei Mate X2 je ideální pro firmy, které chtějí zaměstnancům poskytnout mobilní zařízení, které může poskytovat různá čísla a účty pro osobní i firemní účely. Tento smartphone podporuje technologii rychlého nabíjení, která pomáhá rychle nabít vaše zařízení.

Tip redakce:  Lenovo představilo na MWC 2018 nové Motorola Mods, notebooky a tablety

Huawei Mate X2 je telefon založený na moderních technologiích. S úžasnými funkcemi a nejnovější technologií. Pokud uvažujete o jeho koupi, můžete být na svůj nákup v dlouhodobém horizontu jistě hrdí. Můžete si jej objednat online nebo zakoupit přímo u kteréhokoli autorizovaného prodejce huawei v České republice.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz