Vsaďte na bydlení ve vlastním

Bydlet ve vlastním se vyplatí z mnoha důvodů. Jestliže platíte nájem, máte bydlení pouze jako službu. Jakmile ale už splácíte úvěr, který jste si vzali na své bydlení, investujete do vlastní nemovitosti. Je jedno, zda se jedná o dům či o byt. Důležité je vybrat si takovou dispozici, která vám bude prostorově stačit a vyhovovat. Při zařizování nového bydlení tak vždy myslete i na ostatní členy domácnosti, ať už jde o vašeho partnera, děti, rodiče nebo třeba o domácí mazlíčky. Podle toho s maximální pečlivostí vybírejte i potřebné vybavení.

Jarní dekorace pro byt, které nevyjdou z módy

Jestliže rádi obměňujeme dekorace ve svém bytě, ale zároveň potřebujete šetřit úložnými prostory, vsaďte na některé doplňky, které budou k vaší spokojenosti sloužit i po několik sezón. Klasikou jsou například jednoduché tmavé či světlé přehozy, povlečení v moderním dekoru nebo univerzální dekorační polštářky. Co se týká například povlečení, vyplatí se mít zimní a letní sadu, které od sebe odlišíte materiály i dekory. Pěknou dekorací pro byt jsou samozřejmě i živé rostliny, které do něj vpustí svěží vánek. Ty právě teď zjara vyžadují maximum péče. Po zbytek roku se vám odvděčí bujným růstem.

Tip redakce:  Chcete přetřít olejem ošetřený dřevěný povrch?

Vybavte svůj dům prakticky a moderně

Když zařizujete dům, máte k dispozici mnohem více prostoru, což vaše zařizování dělá v mnoha ohledech jednodušší. Můžete si dovolit více jarních doplňků, které by ale zároveň měly být i praktické, abyste zbytečně nemrhali potřebným místem. Dům je totiž většinou místem pro rodinný život, a tak je při jeho zařizování dobré postupovat také s rozmyslem. Jednotlivé barvy v interiéru by se měly vzájemně prolínat. Máte například zelenou koupelnu? Pak by zelená barva určitě neměla chybět v žádné z vašich místností. Dnes je velmi moderní bydlení v severském stylu, které spojuje dřevo s bílými a černými prvky. Mnoho inspirace pro své bydlení naleznete i na webových stránkách bytdumzahrada.cz.

Tip redakce:  3 rady od zámečníků, které vám pomohou

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz