Vrásky na čele jako věčný problém žen. Jak s projevem stárnutí bojovat?

S plynoucími léty se na našem obličeji objevují typické projevy stárnutí. Zatímco pánové nad nimi často mávnou rukou, dámy je nevítají zrovna s otevřenou náručí. Většinou jsou z nich tak nešťastné, že si zadělávají na další společnice. Ovšem mýlí se ten, kdo se domnívá, že s vráskami nelze bojovat. I když se jedná o něco, čemu se nevyhne pravděpodobně nikdo z nás, existují způsoby, jak s nechtěnými hosty zatočit. 

Je to o kvalitní a výživné kosmetice

S vráskami na čele, v okolí úst, nosu nebo kolem očí lze bojovat s pomocí kvalitní kosmetiky. I když v mládí pokožka a pleť konkrétně nevyžadovala žádnou speciální péči, s plynoucími léty po kvalitě zkrátka prahne a touží. Dopřejte jí proto maximální pozornost. 

Tip redakce:  Potřebuje váš šatník obnovu? Velice rádi vám poradíme s outfitem!

Vaše pouť za krásnou, zdravě a svěže vypadající pletí bez vrásek by měla začít u elixíru mládí Rays Anti-age, který obsahuje až jedenadvacet hydratačních složek, jež pleť po třicátém roce života potřebuje. Obsažený je předně kolagen, který se z těla právě po zmiňovaném milníku začíná vytrácet. Dále je zapotřebí investovat do kvalitních krémů chránících pleť proti přímému sluníčku. I když se zrovna nenacházíme uprostřed parného letního dne, slunce má na pleť neblahý vliv během celého roku. 

Podejte si ruku se zdravým životním stylem

Možná to neuslyšíte rádi, ale i v tomto případě je důležitý zdravý životní styl. Správné a vyvážené stravování vede k lepšímu pocitu, k pevnějšímu zdraví a v neposlední řadě také ke krásnější, zdravější a lépe vypadající pleti. Kromě pestrého jídla si dopřejte i hodně tekutin. Paradoxně je voda to, co pomáhá při odvodňování. Navíc vyplavuje z těla škodlivé toxiny, které v minulosti napáchaly řadu škod. 

Tip redakce:  Jak vybírat „poslušné“ dámské šaty?

Co jde také ruku v ruce se zdravým životním stylem, tak je nulové kouření. Skončete se svým zlozvykem, který se na stárnutí pokožky podílí velkou měrou. Kvůli kouření se kolagen z těla vytrácí daleko rychleji, tudíž vrásky na své pleti můžete evidovat daleko dříve.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz