Vlasová mezoterapie

Mezoterapie je neinvazivní metoda estetické medicíny, která se využívá pro vypnutí a celkové oživení pleti.  Působí jako prevence proti stárnutí, jelikož řeší věkem podmíněné změny pokožky. Tento zákrok se těší čím dál tím větší oblibě, zejména díky jeho minimálním rizikům při současném zachování vysoké efektivity.

Na tělo i vlasy

Mezoterapie jako taková se využívá při problémech s mastnou kůží, odstraňuje strie a jizvy a pomáhá při zbavování se mimických vrásek. Doporučuje se také při vysoké pigmentaci, celulitidě nebo rosacee. Speciální druh mezoterapie, takzvaná vlasová mezoterapie, pomáhá prokrvit vlasovou pokožku, což příznivě působí na kvalitu vlasů. Vlasová mezoterapie posiluje vlasy, stimuluje jejich růst a působí jako prevence proti jejich vypadávání. Je vhodná i pro vlasy poškozené vlivem stresu, hormonálních změn nebo znečištění.

Tip redakce:  Vypořádejte se s jarní únavou

Princip zákroku

Mezoterapie je nechirurgický zákrok, založený na injekční aplikaci speciálních přípravků do střední vrstvy pokožky. Dosahuje tak vysoké efektivity zejména díky tomu, že přesné složení použitých přípravků se přizpůsobuje na míru konkrétním pacientům. Podle povahy úkonu a požadovaného konečného výsledku se do přípravků namíchá potřebný poměr aminokyselin, koenzymů, vitamínů, lipolytických a vaskulárních přípravků, přírodních extraktů. Nosnou látkou tohoto koktejlu je kyselina hyaluronová, silný antioxidant schopný vázat vodu, podporující novotvorbu kolagenu, a tedy i vyhlazování pokožky.

Vlasová mezoterapie je velmi oblíbený zákrok estetické medicíny, který lze podstoupit na mnoha klinikách po celé České republice, včetně pražské kliniky Altos. Nejste-li si jisti, zda je zákrok pro vás nejlepším řešením, nebojte se využít možnost nezávazné konzultace na vámi vybrané klinice. Odborníci vám jistě poradí, jestli je tato metoda pro vás vhodná a případně vám nabídnou nějakou alternativu tak, aby bylo možné dosáhnout kýženého výsledku.

Tip redakce:  Luxusní bar Cabaret Aphrodite tak to jsou Lázně Rajecké Teplice

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz