Víte, jak jednoduchá je vyhláška 50 – testy?

Potřebujete si obnovit nebo vyřídit vyhlášku 50? Není problém.  Pokud patříte mezi servisní techniky, elektro projektanty, montážní pracovníky, údržbáře, opraváře elektrospotřebičů, budoucí revizní techniky či k obsluze elektrických zařízení, je pro vás znalost vyhlášky a platné osvědčení nutností. Co obnáší vyhláška 50? Testy, na něž je poměrně snadné se připravit třeba v řádu dvou až tří dnů.

Jak takové školení – vyhláška 50 probíhá?

Kdo už školení – vyhláška 50 někdy absolvoval, má hrubou představu o tom, co vše se od něj bude při přezkoušení očekávat. Nováčci se nemusejí ničeho obávat. Před samotným přezkoušením je potřeba se předem domluvit na termínu přezkoušení. Zkoušky se dají absolvovat dopoledne i odpoledne – podle časových možností zkoušených i zkoušejícího. Počítejte s tím, že délka zkoušky je zhruba dvě až tři hodiny. Žádost spolu s potřebnými dokumenty je třeba podat včas elektronicky nebo osobně. Telefonickou komunikací je samozřejmě možné doladit potřebné informace, kde a jak dokumentaci nutnou k přezkoušení získat.    

Tip redakce:  Vozy Seat

Vyhláška č. 50/1978 sb. je platná tři roky od přezkoušení

V momentě, co se přihlásíte k řádným zkouškám, e-mailem obdržíte kompletní přípravu ke zkouškám. Cvičný test zahrnuje osmdesát otázek k písemné části testu a pět otázek k ústní části. Pokud se vám v den zkoušky nepodaří zvládnout test, máte možnost si ještě týž den udělat opravnou zkoušku. Osvědčení vydané v týž den oznamuje, že vyhláška č. 50/1978 sb. je platná tři roky od přezkoušení. Ceník za přezkoušení se liší v závislosti na počtu osob, pro které se bude osvědčení vystavovat, i podle paragrafů z vyhlášky, na něž se osvědčení vztahuje. Firmám se proto vyplatí posílat své zaměstnance na přezkoušení najednou v jednom termínu, ušetří významné částky za množstevní slevy.  

Tip redakce:  Vzpomínka na Václava Havla pro Micka Jaggera

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz