Vířivé vany – užijte si příjemný relax s bublinkami

Vířivé vany jsou skvělým místem pro odpočinek. Můžete si tak zařídit své domácí wellness, ve kterém si můžete užívat pohody. Jestliže vás láká pořízení vířivky, je důležité dobře si rozmyslet, jaký typ vlastně chcete, aby mohl vyhovět všem vašim požadavkům.

Mobilní, nebo pevná vířivka?

Vířivé vany mohou být nafukovací, pěnové, či z jiných materiálů, což zajišťuje jejich skvělou mobilitu. Instalace těchto vířivek je opravdu jednoduchá, přičemž poskytují stejně skvělé vlastnosti jako vířivky pevné. I u mobilních vířivek jsou použité materiály kvalitní a mohou tak působit luxusním dojmem. Tento typ skvěle poslouží jako interiérové, ale i venkovní vířivky. Poněkud větší komfort však nabízí pevné vířivé vany, které jsou nabízeny v různých stylech a provedeních.

Tip redakce:  Plovoucí podlahy, na kterých můžete skotačit i tančit

Swim-spa

Kromě běžných vířivých van se nabízí také speciální vířivky pro plavání – swim-spa. V těch se skvěle snoubí vlastnosti bazénu i vířivky, přičemž je třeba zabudovat pouze jednu konstrukci. Tyto bazény jsou vybaveny protiproudem, díky kterému se nemusíte bát, že byste si nezaplavali. Naopak to může být lepším tréninkem než klasický bazén. V některých typech swim-spa si navíc můžete přizpůsobit obě části – bazén i vířivku. V každé tak můžete mít komfortní teplotu pro plavání anebo relax.

Uvolňující hydromasáž

Hydromasážní vířivé vany jsou luxusem, který vám dopřeje dokonalý odpočinek. Speciální trysky se totiž postarají o masáž celého těla, díky čemuž se budete cítit jednoduše skvěle. Jednotlivé druhy vířivek se mohou vybavením lišit, proto záleží jen na vás, co hledáte. Kromě běžného vybavení, jakým jsou trysky, ohřev vody a podobně, navíc můžete získat také vymoženosti v podobě wifi modulu, audio systému či třeba LED podsvícení.

Tip redakce:  Jak jednoduše vytvořit patinu na dřevěném nábytku

Vířivé vany jsou velmi lákavé, horká bublinková lázeň totiž dokáže hravě ulevit od každodenního stresu. Nabídka je široká, ať už se jedná o použité materiály, množství trysek, či třeba různé velikost a tvary.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz