Vedení účetnictví svěřte do rukou specializované společnosti, ušetříte si čas i nervy

Malé a střední firmy, velké koncerny i samostatní živnostníci jsou v současné době zatěžováni neúměrným počtem byrokratických příkazů, podáváním finančních uzávěrek, musejí sledovat nepřetržité změny ustanovené našimi zákonodárci, ministerstvy a úřady. Je velice jednoduché nechtěně opomenout některou z „novinek“, neboť v přehršli administrativních úkonů Česká republika patří na přední příčky zemí Evropské unie. Vedení účetnictví a jeho průběžné zpracovávání specializovanou společností usnadňuje mnohým živnostníkům a majitelům firem jejich mnohdy složitou cestu podnikáním.

Připravte se na kontrolu z finančního úřadu s předstihem

Zpracování a vedení daňové evidence, deníku příjmů a výdajů, pokladní knihy, evidence dlouhodobého majetku, skladu a skladového hospodářství, knihy pohledávek a závazků, roční účetní uzávěrky, DPH, kontrolního hlášení, daňového přiznání z příjmu, vedení účetnictví – to jen hrubý výčet činností společnosti specializované na pomoc malým i velkým podnikům, jež chtějí mít účetnictví a finance pod kontrolou. Vždyť nepříjemné obsílky z finančního úřadu, kontroly v provozovnách a následná penalizace jsou strašákem snad každého živnostníka.

Nalézt pečlivého účetního, případně celý tým, kterému můžete svěřit vedení účetnictví, dovolíte mu nahlédnout pod pokličku vašich financí, případně potřebujete dát do pořádku staré resty, je dnes výhrou v loterii. Pokud již svého účetního máte a během kontrol nebo při podávání kontrolních hlášení jste vyšli s čistým štítem, máte vyhráno. Kdo hledá schopné účetní, nejspíše se poptá u známých anebo si vyhledá společnost s kladnými referencemi. Nedejte se zastrašit byrokratickými předpisy a postupy, připravte si účetnictví s předstihem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz