V Krnově brzy začne první ročník pěvecké soutěže Hlas Slezska

Již jen pouhých 6 dní mají mladí talentovaní zpěváci šanci přihlásit se do celorepublikové soutěže Hlas Slezska, a udělat tak možná nejdůležitější krok ve své pěvecké kariéře. Soutěž vyhlásila zdejší Základní umělecká škola a středisko volného času Krnov spolu s Městským informačním a kulturním střediskem a je šancí pro zpěváky ve věku 7 až 22 let. Nejedná se o běžný formát pěveckých soutěží tak, jak je známe z televize poslední roky, soutěž je specifická zejména tím, že dělí zpěváky hned na začátku do několika kategorií. Mohou si tak vybírat dle toho, zda se věnují populární hudbě či zpěvu klasickému a dále pak rozlišuje mezi zpěváky profesionály a těmi, kteří se zpěvu dosud věnovali čistě amatérsky. Tímto rozdělením se tak značně zvyšují šance naprostých nováčků.

Jak se přihlásit?

Znáte ve svém okolí někoho, kdo splňuje věkové podmínky a touží se prosadit ve zpěvu na celorepublikové úrovni? Nebo jste někým takovými vy sami? Pak neváhejte a využije posledních několik dní a přihlaste se. Není to nic složitého, stačí pořídit video či audio nahrávku zpěvu, vyplnit přihlášku (včetně kategorie, v níž chcete soutěžit) a to celé zaslat na e-mailovou adresu: prihlaska@hlasslezska.cz. Patnáct nejlepších následně postoupí do semifinále a dále pak finále soutěže, kde předstoupí před pětičlennou porotu plnou uznávaných odborníků.

Na koho se v porotě můžete těšit?

Kdo usedne v porotě z velké části určuje úroveň jakékoliv soutěže, zde jde skutečně o profesionály a díky nim mají účastníci soutěže šanci začít zpívat na nejvyšší úrovni. Ze známých tváři je to například úspěšný zpěvák Petr Bende, ten sám prošel pěveckou soutěží a ví, jak těžké je prosadit se, další pěveckou hvězdou v porotě je dvojnásobná držitelka ceny Thalie Jana Šrejma Kačírková a ještě odhalíme třetího porotce. Tím je ředitel mezinárodní a velmi úspěšné produkční agentury Nemoros, pan Roman Rossi. Právě díky němu a jeho agentuře už dostalo šanci mnoho mladých talentovaných umělců.

Tip redakce:  Jak vybrat nafukovací paddleboard?

Tak neváhejte a chopte se své šance i vy!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz