V Canto niché parfémy patří mezi mé oblíbené

Jsem žena, která miluje módu, kosmetiku a v neposlední řadě také luxusní parfémy. Když tak přijde řeč na to, který patří mezi mé nejoblíbenější, s hrdostí odpovídám, že mezi něj patří V Canto niché parfémy, respektive pak COR GENTILE a rovněž MASTIN. Můj muž mne ovšem velmi rád rozmazluje, a jelikož ví, kterým vůním fandím, zkouší mne obdarovávat vždy jinou variantou. Nyní naposledy mezi takový parfém patřil ALIBI niché parfém z této řady, který je navíc unisex a tak ho s hrdostí čas od času nosí i můj muž. A musím uznat, že i na jeho těle se dosti vyjímá.

LUNA STARS niché parfémy zbožňuje má maminka

Okouzlující a přenádherně vonící LUNA STARS niché parfémy, miluje nadevše má maminka, které jsem v loni na Vánoce tímto dárkem udělala obrovskou radost. Říká, o této řadě, že je vrcholem celého parfemářského umění, což jí v žádném případě nevyvracím, neboť mi tuto vůni rovněž půjčila a já z ní byla stejně unešená jako ona. Balení, ve kterém se navíc parfém nachází, je na první pohled kouzelné. Vypadá totiž naprosto luxusně. Doufám, že mi o příštích Vánocích má maminka nadělí rovněž jeden z této řady parfémů, moc bych si ho totiž přála.

Niché parfémy jsou bezkonkurenční

Jelikož jsou téměř všechny niché parfémy takzvaně unisex, mohou si jejich vůni dopřávat nejen ženy, ale i muži. Na svém drahém protějšku miluji téměř všechny vůně, ze kterých cítím grep či blahodárný bergamot. Naštěstí se tyto vůně líbí i partnerovi, za což jsem ráda. Když tak pro sebe vymýšlíme dárek k Vánocům, výročí či narozeninám, máme vždy jasno, kterou vůni tomu druhému máme nadělit a to je skvělé. Kupříkladu takový niché parfém s názvem FIORIALUX, patří mezi nás nejoblíbenější, jelikož kromě grepu a bergamotu, voní po citronu, meruňce a jantaru, což je opravdu dokonalá kombinace, která je takříkajíc k nakousnutí.

Tip redakce:  Co když se v módě neorientujete?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz