Už máte ve spíži dobrý džem či marmeládu na velikonoční pečení?

I když se marmelády a džemy prodávají nejvíce kolem Vánoc a Velikonoc, měli byste je mít ve své spíži po celý rok. Ti, kteří pěstují vlastní jahody, meruňky, švestky, maliny, rybíz a další ovoce, mají určitě vlastní zásobu. Vy ostatní, ale také rozhodně nemusíte utřít nos. Dnes se dají tyto dobrůtky koupit v opravdové kvalitě. Určitě si kvůli nim zahrádku pořizovat nemusíte.

více v článku...

Tip redakce:  Chilli papričky – potraviny s velkým přínosem pro naše zdraví

Sušit ovoce v elektrických sušičkách doma? Na to zapomeňte!

Kvalitní džemy, marmelády a také zavařeniny můžete pořídit v e-shopu dobraspiz.cz. A nejen to! Díky tomuto internetovému obchodu si můžete zdravě pochutnávat také na ořeších, semínkách a sušených plodech. Vyjde vás to určitě levněji, než sušit ovoce v elektrické sušičce.

Pořiďte si džezvu na kávu a balíček čerstvé zrnkové kávy – poznáte ten rozdíl

Už vám nechutná rozpustná káva nebo klasický turek? Vyzkoušejte tureckou kávu jinak. Může pro vás být opravdovým novým zážitkem. Nečekejte nijak složitou přípravu. Pořiďte si džezvu na kávu a samozřejmě také čerstvou zrnkovou kávu. Tu stačí před přípravou jen pomlet, a pak už si svůj každodenní šálek lahodného moku můžete vychutnat nově.

Tip redakce:  Co nezapomenout ochutnat ze španělských delikates?

Někdo je na kávu, jiný na čaj. A jak to máte vy?

Pokud dáváte přednost čajům a pečeným čajům, můžete je, stejně jako kávu, pořídit na dobraspiz.cz. Tento internetový obchod vás rád a ochotně zásobí také čokoládou včetně hořké čokolády, čokoládovými bonbóny a pralinkami, kakaem, kakaovými boby, čokoládovými krémy a oříškovými másly.

Do denního pitného režimu můžete zahrnout i krapet kvalitního vína

Svůj pitný režim můžete obohatit sirupy a nealko pitím, cholesterol snížit dobrým a kvalitním vínem, ke kterému můžete přikusovat sušenky a krekry, pojídat naložené maso a klobásky, sýry a konfitury, paštiky a teriny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz