Už jste vyzkoušeli vyhlášenou restauraci u Prahy?

Žijeme v době, kdy raději na jídlo zajdeme do rychlého občerstvení, než abychom se zašli najíst do hezké restaurace. Důvodem je často to, že pospícháme nebo že nemáme času nazbyt. Jenže v rychlých občerstveních se nám nedostane tolik skvělého jídla, které nám často na stříbrných podnosech přinesou nádherně naservírované v restauracích. Pokud si chcete od rychlých občerstvení odpočinout, pokud chcete vyměnit hamburgery a přesmažené hranolky za kvalitní a dobře propečené maso s fantasticky připravenou přílohou, nabízí se otázka, jakou restauraci navštívit. Na otázku však navážeme další otázkou, a sice navštívili jste už vyhlášenou restauraci Corso ve městě Řevnice za Prahou?

Do restaurací většinou chodíme jen tehdy, kdy nás k tomu doženou speciální či zvláštní příležitosti. Takovými příležitostmi máme na mysli třeba oslavu výročí, žádost o ruku nebo třeba rodinné setkání po letech. Jenže do restaurací se nemusí jít jen kvůli speciálním příležitostem, zavítejte do restaurace Corso jen tak – třeba proto, že máte zkrátka chuť na skvělou evropskou kuchyni se zaměřením na italské speciality.

Nejen tradiční recepty, ale také poslední gastronomické trendy

Ať už jste milovníkem klasických receptů nebo raději preferujete zkoušení nových gastronomických trendů, v restauraci Corso si přijedete na své. Jak již bylo zmíněno, luxusní restaurace evropské kuchyně se zaměřuje na italské speciality. Každý pokrm je zcela autentický, v každém pokrmu se dodržuje řád jednotlivých tónů. Určitě také oceníte to, že restaurace využívá sezonních a lokálních potravin.

Pokrmy má na svědomí Daniel Holan

Ptáte se, kdo stojí za každotýdenním atraktivním menu? Stojí za ním šéfkuchař Daniel Holan, který své zkušenosti sbíral nejen v zahraničí, ale také ve špičkových pražských restauracích, k nimž se řadí například vyhlášená restaurace SOHO. Je zastáncem stručného menu, v jídelníčku proto nenajdete překombinované pokrmy, v nichž se mísí stovky chutí, z nichž ani jedna není dominantní.

Tip redakce:  U Čechů bodují nezávislé podniky, stávají se vizitkou dobrého životního stylu

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz