Úsporný a ekologický zdroj svícení? Zkuste LED zářivky!

Zajímá vás, jaké má LED osvětlení výhody? Pokud se pro tento typ osvětlení rozhodnete, můžete se těšit na jeho dlouhou životnost, velkou úsporu, bezúdržbový provoz, na okamžité rozsvícení na 100%, na vysokou odolnost proti poškození a nízkou poruchovost. LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení a prakticky žádná LED žárovka nevyzařují ultrafialové ani infračervené záření, neobsahují žádné nebezpečné látky (rtuť, olovo, fosfor). Jedná se tedy o osvětlení, které je velmi šetrné k životnímu prostředí, zkrátka je ekologické.

Vyšší pořizovací náklady x jejich rychlá návratnost

Mnozí lidé nevěří, že něco může být tak dokonalé, jako vychvalované LED osvětlení. I toto osvětlení má jednu “nevýhodu” – tou je pořizovací cena. Vychází totiž v přepočtu jedenkrát až třikrát vyšší než u klasického osvětlení. Avšak vzhledem k tomu, že investice do LED panelů, LED svítidel, LED nouzového osvětlení a podobně se velmi rychle vrátí, vlastně se vyšší pořizovací náklady za nevýhodu ani považovat nedají.

Tip redakce:  Světlo v místnosti přesně podle vás, díky roletám do oken

Objednávky od pondělí do neděle

Jedním z druhů LED osvětlení jsou i LED pásky, které získávají u lidí čím dál větší oblibu. Pokud máte potíže s vyhledáváním potřebných kousků oblečení ve své skříni, orientaci vám usnadní právě zmíněné LED pásky. Umístit je můžete samozřejmě i do dalších zákoutí a tmavých koutů, které se jimi prosvětlí.

Neváhejte tedy, a pořizujte LED osvětlení (LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení, LED panely, LED svítidla, LED nouzové osvětlení …) do svých domácností, kanceláří a provozů prostřednictvím internetového obchodu ledsviti.cz. Nakupovat můžete i prostřednictvím telefonu uvedeného na webových stránkách společnosti, a to vždy od 7 do 20 hodin (včetně sobot a nedělí). Možný je také osobní odběr od pondělí do pátku, vždy od 8 do 18 hodin.

Tip redakce:  SMART LED veřejné osvětlení je rozhodujícím faktorem při budování inteligentních měst

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz