U&SLUNO hledá ajťáky a konzultanty pro retail #joinus

Pokud přemýšlíte nad změnou zaměstnání, nikdy nebyla lepší příležitost než nyní. V současné době totiž v České republice vládne zaměstnanecká krize, což pracovníky posouvá nad zaměstnavatele. Zaměstnanci mají možnost zkusit štěstí i v jiném oboru, můžou se stát třeba skvělým IT specialistou i bez zkušeností, pokud pošlou svůj životopis třeba do firmy U&SLUNO, kde je vše naučí.

Firma U&SLUNO nyní hledá pracovníky, kteří by obsadili volné pracovní pozice.  Aktuálně se hledají konzultanti, e-commerce specialisté i ajťáci, a to konkrétně specialisté softwarových aplikací či programátoři. Neváhejte a staňte se součástí dynamické a neustále se rozvíjející firmy.

Proč se stát součástí týmu firmy U&SLUNO?

Nemusíte mít hromadu zkušeností, pokud chcete ve firmě U&SLUNO pracovat. Ve firmě se neklade důraz na nasbírané zkušenosti, hlavní roli hraje zejména chuť pracovat, rozvíjet se a učit se novým věcem. Vše ostatní vás zde naučí.

Kromě toho je velkým lákadlem i přátelské prostředí a sympatický, milý kolektiv, v němž se lze na všem domluvit. Práce ve firmě není stereotypní, je různorodá a jistě splní vaše očekávání.

I když firma sídlí v Ostravě, šanci získat místo nemají jen lidé z nejbližšího okolí. Šanci má každý, je zde totiž možnost domluvit se na home office, což je dnes velmi atraktivní způsob práce.

O firmě U&SLUNO

Nesmíme zapomenout firmu představit. Firma U&SLUNO je softwarová, konzultační firma, která poskytuje poradenské a konzultační služby pro retail, distribuci i logistiku. Cílem je podporovat obchod a hledat inovativní řešení, která budou mít přidanou hodnotu a která pomohou rychle navrátit investici.

Pokud vás zajímá více, vše potřebné najdete na joinus.cz. Neváhejte a staňte se součástí týmu U&SLUNO. #joinus

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz