Urban Card pro lidi s fantazií

Urban Card AktualityCZ

Kreditní karty patří mezi moderní způsob placení. V případě správného používání a naučení se dodržování pravidel mohou pomoci nejen vyřešit momentální díru v rozpočtu, ale i správného přístupu k půjčeným financím. Styl jakým přistupujeme k financím a zvlášť těm, které máme „vypůjčené“ mnoho napoví o naší osobnosti.

Stop zadluženosti

V minulosti mnoho lidí látalo jednu půjčku druhou a mohlo se tak ocitnout v dluhové propasti. Nákup prostřednictvím kreditní karty neznamená, že máme dané zboží úplně zadarmo. Tady je potřeba pochopit ten hlavní rozdíl. Tyto finanční prostředky máme „vypůjčené“ a navíc, jako bonus máme bezúročné období a možnost opět pustit další peníze do oběhu. V případě pochopení systému, dodržování pravidel, je kreditní karta zárukou neustále se opakující „půjčky“ a za nákupy navíc sbíráme body. Něco, jako bezedný měšec. K tomuto jednoduchému principu nemusíte mít žádné bohaté vědomosti ze světa financí – stačí se držet pravidel. Ale to ostatně platí i pro další oblasti v životě. Za překročení rychlosti máte pokutu, za krádež vězení a podobně.

Urban Card ZpravyCZ

Urban Card – Vstupenka do světa fantazie

Jedná se o kreditní kartu, kde si klient sám může navrhnout originální design, který koresponduje s jeho osobností. Karta se dá sehnat v obchodě a rovněž její benefity, podle vašich priorit si můžete zvolit sami. Přes aplikaci v telefonu je možné hodnotit úroveň a kvalitu uskutečněných nákupů a sbíráte tak body. Vše je ucelené, přehledné a hlavně „průhledné“. Body fungují něco, jako palubní vstupenka k vašemu vysněnému cíli. Předem si stanovíte věc, kterou byste si přáli pořídit a pak už jen sbíráte body a přibližujete se svému snu – spoření nákupem. Avšak nikdy nezapomínejte na to, že aby něco fungovalo, musí se dodržovat pravidla. To je určitě fér, nemyslíte?

Urban Card pro lidi s fantazií

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz