Týmové oblečení posiluje ducha, soudržnost, a navíc ještě sluší

Kolegové z jedné práce, hráči jednoho mužstva, kamarádi z jednoho oddílu i teambuildingová mužstva mají jedno společné. Spolu chtějí zažít legraci, prožít společně dobrodružství, radovat se ze zážitků, z případné výhry, nebo zapít žal. Aby se vzájemně odlišovali od ostatních bojovníků, týmové oblečení je jejich prvním krokem k výhře. Potisky firemního a pracovního oblečení jsou vizitkou dobré společnosti.

Firemní nebo týmové oblečení znamená první krůček k vítězství

Obléci si týmové oblečení ve stejné barvě, podobného střihu, navíc ozdobené vtipným obrázkem, číslem či nápisem, znamená pro každého hráče, spolubojovníka, kamaráda či kolegu mnoho. Totožný firemní oděv spojuje týmové hráče a ještě je známkou soudržnosti. Týmový duch vyhrává nad všemi skutečnými prohrami, neúspěchy a případnými nezdary. Společnost Gekko se postará o dámy, pány i děti ve formě výroby a potisku reklamního textilu. Všichni hráči a mužstva si mohou vybrat mezi tričky, tílky, mikinami košilemi, jež se dají ozdobit totožným logem, nápisem i číslem.

Tip redakce:  Věděli jste, že deprese způsobuje osteoporózu?

Potisk textilu probíhá více způsoby dle individuálních přání zákazníků. Jde buď o transfer tisk, digitální tisk, nebo o výšivku. Záleží na materiálu, ze kterého je týmové oblečení zhotoveno. Na fleecové bundy se hodí výšivka, na bavlnu zas sítotisk. Sítotisk je ostatně nejpoužívanější a nejoblíbenější formou potisku reklamního textilu. Gekko disponuje sortimentem veškerého firemního, sportovního a pracovního oblečení, které lze rychle a kvalitně potisknout podle zadané předlohy. Obzvláště populární jsou vyjma sportovních oděvů také potisky pracovních kalhot, bund a mikin. Takové oblečení dává jasně najevo, jaká firma na daném úseku pracuje. Odlište se od ostatních jakostním textilem s potiskem!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz