Tři tipy, jak potěšit ženu

Potěšit ženu není zrovna snadný úkol. Ženy jsou pozoruhodná stvoření, ve kterých se snad nikdy žádný muž nevyznal. I když v některých chvílích jsou ženy doslova nepochopitelné, přesto se najdou věci, které muži pochopili, a sice někdy se ženě musí dělat radost. Radost byste svým ženským protějškům měli dělat nejen v den, kdy slaví narozeniny nebo kdy oslavujete výročí, ale také jen tak – třeba proto, že je zrovna čtvrtek nebo sobota. Způsobů, jak ženu potěšit, že celá řada. Vypíchněme si tři pro inspiraci, ať si příště nemusíte lámat hlavu. 

Šperk vždycky potěší

Ať už došlo k povýšení nebo jen chcete zvednout náladu, měli byste koupit šperk. Ideální je například stříbrný náramek srdce, který prozradí, jak velká je vaše láska a jak moc ji milujete. Dnes lze koupit stříbrné přívěsky srdce dokonce s vlastní fotografií, čímž dodáte danému dárku jakousi třešničku. 

Samozřejmě to nemusí být jen o náramcích. Vhodné jsou také prsteny nebo náušnice. Vždy se však informujte o tom, jaký styl žena nosí nebo jestli preferuje nějaký materiál, z něhož jsou šperky vyrobeny. Ne všechny ženy dobře snáší zlato nebo obyčejnou bižuterii. 

Květina z lásky nebo jen tak

I když by mohly ženy tvrdit opak, pravdou je, že květiny naprosto milují a vždycky jim udělá radost. Proto pokud jdete kolem květinářství, kupte alespoň růžičku, která nikdy neurazí, naopak potěší, i když byste si mohli myslet, že je to “jen” růže. Květiny jsou s ženami spojené už od nepaměti. 

Udělejte si na ni čas

Mnohé ženy nepotřebují materiální dárky, ale nejraději jsou za to, když si na ně jejich partner udělá čas. V současné době, kdy většina lidí tráví takřka celý den v zaměstnání a kdy se neustále někam spěchá, je čas opravdu to nejcennější, co máme. Bohužel ho často nevěnujeme lidem, kteří si to zaslouží a kteří to ocení. Pokud patříte k neustále vytíženým jedincům, to jediné, čím svou drahou polovičku potěšíte, je naplánování společného výletu nebo trávení volného času společně.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz