Trápí vás zápach nohou? Zkuste ponožky se stříbrem

Mladí muži i pánové v letech znají obvyklou letní (ale i zimní) anabázi, kdy se jim po sportovním výkonu, perném dni stráveném v práci, při celodenním putování v přírodě i v běžném denním režimu zapotí nohy tak, že se stydí na návštěvě zout boty. Zapařená noha v sebelepší obuvi dokáže divy, které nelibě nesou jak samotní návštěvníci, tak jejich hostitelé. Zápachu nohou se dá úspěšně zbavit patřičnou hygienou, kvalitními vložkami do bot, jež sají a jsou dostatečně prodyšné, ovšem i ponožky se stříbrem jsou ideálním řešením. Jakostní materiál si pochvalují vrcholoví sportovci i lidé, jimž není lhostejný jejich zevnějšek.

Dobré výkony při tréninku i na turnajích podpoří ponožky sportovní

Každý, kdo se věnuje sportování na amatérské i vrcholové úrovni, ví, jak důležité je sportovní oblečení. Ovšem, dobré výsledky vám padnoucí oděvy nezajistí, ale pohodový výkon bez úrazů, nadměrné únavy a nechtěného pocení ovlivňují z větší míry také ideální a padnoucí dresy, stulpny, tílka, bundy, boty a ponožky sportovní. Vždyť k čemu vám bude dobrý pocit ze sportovního klání, byť jen pro zábavu, když ve sprše zjistíte otlaky na nohou, svědivou vyrážku v oblasti zad a šíje, atd., jež bývají zapříčiněny výběrem nepadnoucího oblečení.

Pánské sportovní ponožky drží, sluší a sají pot

Partnerky se zdráhají darovat svým mužům k narozeninám a Vánocům sadu ponožek, neboť takový dárek už se považuje za dávno přežité klišé. Ale pozor! Pánské sportovní ponožky s rozmanitými vzory, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, dobře drží na noze, neshrnují se, sají pot a jsou propustné, mohou být vhodným dárkem k pohledání. Muži obvykle sáhnou do šatníku po prvním páru ponožek, který se jim dostane pod ruku. Myslí si, že stačí, aby nebyly děravé, a mohou vyrazit do práce, do školy, za zábavou. Darujte jim sadu sportovních ponožek nebo ponožek pro běžné nošení v různých barevných kombinacích a délkách a uvidíte, že se z obyčejného oblékání stane pro vašeho chlapa rituál. 

Tip redakce:  Středověk už dávno skončil

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz