Toužíte po opravdovém dobrodružství? Podnikněte vyhlídkový let

Nasedněte do letadla a podnikněte vyhlídkový let na Sněžku pro jednu osobu. Je pro vás připraveno letadlo Cessna 152. Nenechte si ujít nejkrásnější scenérii Krkonoš z letadla. Jaké jsou ceny varianty zážitku vyhlídkový let nad Krkonošemi a Sněžkou se dozvíte na stránkách pilotemnazkousku.cz, webových stránkách největší letecké společnosti u nás, která vyhlídkové lety, ať už vyhlídkové lety vrtulníkem nebo vyhlídkové lety letadlem provozuje. Až se vydáte nad Krkonoše a Sněžku, budete míjet shora Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Harrachov. A protože odstartujete z letiště Praha Letňany, pokocháte se cestou Prachovskými Skálami a hradem Trosky. Určitě souhlasíte, že to rozhodně není marné.

Vyhlídkové lety nad celou Českou republikou

Pokud vás vyhlídkové lety letadlem ani vyhlídkové lety vrtulníkem nelákají, darujte dárkový poukaz na vyhlídkový let někomu jinému. Nemusí jít právě o Krkonoše a Sněžku. Oblíbené jsou vyhlídkové lety po celé České republice, například vyhlídkové lety Česká Lípa, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Liberec nebo třeba vyhlídkové lety Plzeň. Určitě stojí za to, poznat také Moravu a dopřát si vyhlídkové lety Brno nebo vyhlídkové lety Ostrava.

Kapitola sama o sobě –  vyhlídkové lety Praha

Objevte Prahu úplně jinak, objevte ji nevšedním pohledem. Odstartujte z letiště Praha Letňany a pozorujte její pamětihodnosti z paluby letadla. Vydejte se do vzduchu na vyhlídkový let Praha s pohodovými piloty, kteří milují létání. Tak třeba takový vyhlídkový let Karlštejn vás zavede nad Letňany, Průhonice, Zbraslav, Cukrák, Karlštejn, lomy Velká a Malá Amerika, Davle, Průhonice a zpět do Letňan. Vyberte si některou z variant vyhlídkových letů Praha, nebo se rovnou vydejte letadlem do Chorvatska. Ano, čtete správně. I tato varianta je ve hře.

Tip redakce:  Vzhůru do oblak s kvalitním pojištěním odpovědnosti

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz