Toník předával šeky na retailovém semináři

V rámci semináře pořádaného odborným časopisem Retail News předal Nadační fond Toník další pomoc dětem.

„Mám radost, že díky vstřícnosti našich podporovatelů jsme mohli podpořit více rodin, než jsme původně plánovali. A současně doufám, že se nám do konce roku povede zajistit ještě další pomoc,“ říká Jitka Kulhánková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu Toník a partnerka sítě Expense Reduction Analysts, pod jejímiž křídly fond vznikl.

V létě správní rada Toníka přišla s výzvou, v rámci které byla připravená pomoci dalšímu dítěti částkou 50 000,- korun. Sešlo se osm žádostí o pomoc, na kterou by Toník celkem potřeboval 215 740 korun. Podle pravidel výzvy fond podpořil sedmiletou Žanetku Hruškovou s dětskou mozkovou obrnou, která získala nejvíc hlasů od veřejnosti a právě teď je na léčbě v sanatoriu v Klimkovicích.

Díky firemním a individuálním sponzorům a také sbírce iniciované mezi partnery Expense Reduction Analysts na celoevropské konferenci v Dubrovníku fond mohl podpořit ještě jedno dítě – vybral jedenáctiletého autistického Petříka Jochece, který naopak v hlasovací soutěži byl kvůli nejmenšímu počtu hlasů outsiderem. Jeho mamince Toník přispěl částkou 20.000,- korun na osobní asistentku.

Retailový seminář Toník využil i k předání šeku na 30.000,- korun babičce sourozenců Dosoudilových jako příspěvek na jejich stavební spoření.

Nadační fond Toník vznikl počátkem září 2016. Základním posláním nadačního fondu je podpora dětí, kterým závažná nemoc jejich či jejich rodičů znemožňuje z finančních důvodů plnohodnotný společenský život, nebo mají zvýšené finanční náklady na zdravotnické pomůcky či léčebné postupy, díky kterým mají větší možnost žít svůj život plnohodnotněji. Jeho zřizovateli jsou partneři Expense Reduction Analysts. Další informace o nadačním fondu najdete na www.tonikdetem.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz