Tohle vás bude zajímat – vychytávky u slunečních brýlí

Pánové, máte dojem, že už se na brýlích nedá nic nového vymyslet? Dovolíme si namítnout, že to vůbec není pravda. Co takhle barevné zrcadlovky, polarizace, sluneční dioptrická skla nebo naprosto unikátní způsob vyšetřování zraku přes televizní obrazovku a iPad?

Módní vychytávka? Rozhodně zrcadlovky

V pilotkách Aviator Ray-Ban, v pilotkách Horsefeathers nebo ve sportovních brýlích Oakley Holbrook teď najdete širokou barevnou paletu zrcadlových skel. Dokonale odrážejí světlo a lépe proto chrání oči před sluncem. Zrcadlovky teď najdete v mnoha různých barevných variantách. Nejlépe snad vypadá zelená klasika, ale pokud máte chuť na změnu, nepřehlédněte třeba zlaté zrcadlovky.

Zrcadlové brýle Ray-Ban Aviator

Polarizace je ta nejlepší vychytávka, kterou známe

Tip redakce:  Úložný prostor pro sociální zařízení, firmy i sportovní areály

Levné brýle, co si koupíte na pumpě, zase strčte do přihrádky v autě na ty nejhorší případy, kdy si svoje parádní brýle zapomenete. Nikdy přes ně totiž neuvidíte tak dobře, jako přes brýle s kvalitními skly a s polarizací. Polarizační sluneční brýle totiž filtrují přebytečné ostré světlo jako odlesky od mokré silnice, od vodní hladiny nebo sluneční záření odrážené od sněhu. Oči se proto tolik neunaví, ale hlavně je to důvod, proč vidíte jasněji a s lepšími kontrasty. Jako první přišel s touto technologií Polaroid. Dnes ale najdete polarizační brýle u mnoha dalších výrobců. A nemusí se vždy jednat o drahé brýle. Ceny za kvalitní sluneční brýle s polarizací začínají už kolem 1500 Kč.

Tip redakce:  Užijte si slevy s PandaKupony.cz

Pánské polarizační brýle Polaroid

Dioptrické sluneční brýle

Tak to je další vychytávka. Zvlášť pro toho, kdo má dioptrie a v létě to řeší různým způsobem. Buď nosí sluneční brýle bez dioptrií a špatně vidí, nebo nosí kontaktní čočky a přes ně sluneční brýle, nebo nenosí sluneční brýle vůbec. Ani jedno z toho není optimální a poslední varianta bez slunečních brýlí je v dnešních podmínkách velmi riskantní. Věděli jste, že si můžete pořídit sluneční dioptrické brýle? Do slunečních brýlí se dají vsadit i tmavá skla přesně s těmi dioptriemi, které potřebujete. Největší výhodou je v každém případě pohodlí, ale i dobrý rozhled a kvalitní ochrana očí před sluníčkem.

Sluneční dioptrické brýle Horsefeathers

Moderní a superpohodlné vyšetření zraku s iPadem

Tip redakce:  Splňte si sen o vlastním bydlení

Pokud nosíte dioptrické brýle, jistě víte, jak probíhá tradiční měření zraku. Existuje ale i naprosto unikátní metoda PASKAL 3D, při které se vyšetřovaný dívá nae televizní obrazovku a optik nebo optometrista na ni pomocí iPadu promítá všechny potřebné testy, aby zjistil, jaké dioptrie potřebujete.  Takové vyšetření provádí například v optice Mister Optic v Praze na Národní třídě v obchodním domě MY. V internetovém e-shopu Mister Optic si můžete objednat obruby online a pak si obroučky vyzkoušet a nechat si změřit zrak v kamenné optice.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz