Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli aneb jak potěšit (nejen) jazykové nadšence

Vánoce jsou za dveřmi a přiznejme si to, stále je nás spousta, kteří necháváme nákup vánočních dárků na poslední chvíli. I přesto, že by Vánoce měly být svátky klidu a pohody, poslední dny trávíme ve stresu v nákupních centrech. Jak se tomu vyhnout a mít vše hotovo bez stresu?

V dnešním článku vám přinášíme několik tipů, jak vyřešit vánoční dárky v pohodě domova, a navíc být originální. A ještě mají dárky přidanou hodnotu – ať už je to kurz angličtiny, Shakespeare v originále nebo kurz vaření, jsou skvělé pro milovníky jazyků. Pevně doufáme, že vám přineseme nějakou tu inspiraci a vaši blízcí se z jazykových dárků už brzy potěší!

Knihou nezarmoutíš

I přesto, že jsou knihy už starou klasikou, je to pořád klasika, která potěší. Sice se letos u bestsellerů potýkáme s výpadkem dodávek papírů, ale pořád je spousta knih, které můžete objevit. Proč to letos neozvláštnit knihou v cizím jazyce?

Klasičtí autoři jsou možná příliš velké sousto na začátek, zkuste proto sáhnout po knihách, které jsou dvojjazyčné – obsahují na jedné straně český text a na straně druhé text v původním jazyce. Knihy jsou skvělým nástrojem, jak si svou úroveň jazyka zvyšovat, a ještě se u toho vzdělávat v literatuře.

Pokud obdarovaný není velkým fanouškem knih a spíš raději sáhne po lehčím formátu, pořiďte mu nebo jí předplatné časopisu. Ať už je to o módě, motosportu nebo politice, pokud je časopis v originálním znění, jazykové je určitě obohatí. Navíc se dají dnes veškerá předplatné pořídit v online podobě!

Dárkový poukaz jako nouzovka na poslední chvíli

Občas nám ten nákup dárků časově prostě nevyjde a my zjistíme, že krátce před Štědrým dnem nemáme nic. Pro tyto případy jsou skvělé dárkové poukazy, které můžete v jazykových školách objednat i v předvánočních časech, protože jejich výroba není technicky náročná.

Tip redakce:  Audi předalo už 100 vozů soukromým týmům

Obdarovaný tak dostane originální dárek (a ne „pouze“ peníze v obálce), díky kterému se bude efektivně rozvíjet. Finální výběr kurzu můžete nechat na obdarovaném, vy můžete pouze nabít kredit, který pak bude on nebo ona čerpat.

Pro koho se bude hodit? Pro jazykové nadšence, kteří se chtějí naučit nový jazyk, nebo pro ty, kteří se například dlouho odhodlávají začít chodit do jazykového kurzu angličtiny. Ať už věční začátečníci, nebo milovníci jazyků, dárkové poukazy je potěší a ukáží, že vám na nich záleží.

Zájezd do zahraničí – zažijte jazyk naživo

Nejlepším způsobem, jak se v jazyce zlepšit, je ho zažít naživo. Zájezdy či zážitky se dají objednávat online a můžete je zařídit během pár minut. Co takhle zájezd na vánoční trhy, na kurz vaření španělské kuchyně nebo workshop obchodní němčiny.

Tip redakce:  Pennyboard je tu už od roku 2010

V dnešním článku jsme vám dali několik tipů na dárky pro nejen jazykové nadšence. Věříme, že jste si mezi nimi své favority našli! Pokud byste měli zájem o dárkový poukaz na jazykový kurz, neváhejte zavolat nebo napsat do Jazykové školy PELICAN, kde vám pomohou ho zařídit. A teď už nezbývá než popřát krásné a klidné Vánoce!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz