Tip na letní dovolenou s dětmi

Vybrat vhodné místo, kam byste se mohli vydat na dovolenou s dětmi, není zrovna nic snadného. Děti jsou poměrně náročné, vyžadují mít každodenní program, protože v době, kdy se nudí, nejsou zrovna dobrými společníky. V případě, že se s dětmi na dovolenou chystáte, určitě hledáte tipy a rady, kam se s dětmi vydat. Chcete si přece jen na dovolené odpočinout, nechcete si ji kazit dětským pláčem nebo vymýšlením. Proto pro vás máme tip. Co si vyjet na Slovensko?

Mnozí rodiče by chtěli vyjet k moři, jenže s dětmi je cestování trochu náročnější. Letadlo nepřichází v úvahu hlavně v době, kdy jsou děti malé, dlouhé cestování autem není pro děti taky nic atraktivního. Ideální by tedy bylo najít místo, kam se nejede desítky hodin, ale kde zažijete skvělou letní dovolenou. A takovým místem je Tatralandia!

Kde Aquapark Tatralandii najdete?

Aquapark Tatralandia na Slovensku je velmi atraktivní nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro partu přátel nebo pro zamilované páry, kteří si chtějí užít jak trochu legrace, tak si chtějí odpočinout. Najdete ji v nádherné scenérii hor u severního břehu přehrady Liptovské Mary. Nabízí se odtud pohled nejen na Nízké Tatry, ale také na Vysoké Tatry.

Aquapark Tatralandia leží dva kilometry od Liptovského Mikuláše, kam se jezdí i kvůli kontaktní zoologické zahradě, což může být zpestření dovolenkových dnů.

Tatralandia jako největší celoroční vodní areál ve střední Evropě

Pod pojmem “Tatralandia” se neskrývá jen vodní aquapark, je to zároveň největší celoroční vodní areál v celé střední Evropě! Je plný bazénů, tobogánů, najdeme v něm i saunový svět, který ocení převážně unavení rodiče.  Hned vedle aquaparku Tatralandie najdete navíc prázdninovou dědinku Holiday Village Tatralandia, kde je možné získat jedinečné ubytování. S ubytováním ostatně pomůže i cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, pokud byste si s ním nevěděli rady.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz