Termální koupaliště jako místo plné odpočinku a zábavy

Každý člověk má někdy starostí plnou hlavu. Pokud i vy máte pocit, že jste přepracovaní, je načase si udělit chvilku odpočinku. A kde jinde si odpočinete lépe, než na termálních koupalištích. Mezi termálními koupališti a termálními lázněmi je velký rozdíl. Zatímco do lázní jezdíte jen za odpočinkem, na koupalištích vás čeká i kopa zábavy. Co se týče výběru termálních koupališť, kde strávíte byť jen prodloužený víkend s rodinou, vybírejte na Slovensku, protože právě zde jsou koupaliště vyhlášené. Mezi nejvyhledávanější termální koupaliště se řadí to v Bešeňové.

O obci Bešeňová jste jistě slyšeli. Jedná se o krásnou obec, která leží na slovenském Liptově. O této obci se ví už od roku 1503, ovšem lidé sem začali jezdit zejména v poslední době, a to díky termálním pramenům a koupališti, jež se zde nachází.

Tip redakce:  Vychytávky pro lepší internet na cestách s obytným vozem

Pokud tedy hledáte termální koupaliště vhodné k rekreaci, termály v Bešeňové jsou to pravé.

Vhodné i pro rodiny s dětmi

Rodiče jistě ocení to, že do Bešeňové mohou vyrazit i s dětmi. V termálních koupalištích se děti doslova vyřádí. V tomto vodním ráji GINO PARADISE mohou sjet po tobogánech či se mohou snažit vymanit se ze spárů protiproudu.

V GINO PARADISE se můžete i ubytovat. V areálu se totiž nachází i hotel Bešeňová. Jak jsme zmínili, ve vodním ráji si děti užijí nejen na tobogánech, ale i na toboganové věži či v adrenalinovém bazénu s protiproudem, v němž děti vydrží i několik hodin.

Tip redakce:  Slevoteka.cz přichází s lákavou nabídkou wellness pobytů v Maďarsku!

Kde se můžete ubytovat?

O ubytování v Bešeňové není rozhodně nouze. Doporučujeme zmiňovaný Hotel Bešeňová – GINO PARADISE, ovšem kromě tohoto hotelu naleznete v areálu termálního koupaliště i mnoho dalších možností ubytování. Například je k dispozici nový hotel Galeria Thermal, jež si návštěvníci ihned po otevření oblíbili.

Kdo mi pobyt zprostředkuje?

Pokud toužíte po pobytu v Bešeňové, obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava. Cestovní kancelář se už od roku 1963 zaměřuje na pobyty nejen na Slovensku, ale i v Česku a Maďarsku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz