Tenisové tašky ochrání vaše vybavení před deštěm i horkem

Tenisové tašky jsou nezbytným vybavením pro každého hráče – získejte možnost mít své věci vždy po ruce, přehledně uložené a ochráněné před povětrnostními vlivy.

Igelitku nebo tašku?

V devadesátkách možná stačilo, když jste měli jednu igelitku. Igelitka – kabelka, igelitka – nákupní taška, igelitka – sportovní taška. Doba se na štěstí mění. Všechny dobré igelitky už mají beztak vytahané a utrhané uši a bohužel, a to především, již nadobro vyšly z módy. Nepraktické látkové tašky, ve kterých vše hledáte hodinu, už také nechejte doma. Tenisové tašky nemají svůj jedinečný název omylem – opravdu je oceníte pro všechny tenisové tréninky. Proč si je pořídit?

Konec nepořádku

Svůj čas věnovaný sportu si chceme především užít, ne si jej znepříjemňovat nepraktickými věcmi, ve kterých vše hledáme celou hodinu a jako hraboš se dlouho nemůžeme dobrat míčku ani bot. Tenisové tašky jsou přehledné a prostorné – vejde se vám tam i několik raket, tenisové boty, sportovní oblečení, ručník i nádoba na pití a další potřebné věci. Stylová taška je skvělým a potřebným prvkem každého sportovce.  

Ochrana věcí

V případě nepříznivých klimatických podmínek oceníte nepromokavý materiál tašky, který vaše věci spolehlivě ochrání před deštěm i nečistotami z okolí. Je příliš horko? Využijte možnost technologie CCT+ v jedné z přihrádek a ochraňte vaše věci před extrémními teplotami! V případě potřeby můžete tašku nosit nejen na rameni, ale i na zádech – tuto možnost ocení zejména rodiče budoucích tenisových hvězd.

I když je zřejmé, že přínos igelitek nelze opomenout, je čas se posunout dál. Kvalitní tenisové tašky ukryjí vše potřebné, vybavení budete mít úhledně uspořádané, a především ochráněné proti dešti, větru i vysokým teplotám. Vzhůru na další trénink!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz