Telly – nová tvář dřívější DIGI TV

Značka DIGI TV ušla ohromný kus cesty od doby, kdy ji převzala česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. Z ryze satelitní televize se stala moderní platforma, která divákům odpovídá na veškeré jejich požadavky a neustále se modernizuje. Dalším krokem ke změně je i přejmenování na Telly. S novým názvem přijde i mnoho dalších inovací, které vás jistě velmi potěší.

S novým názvem se zákazníkům představí i nové logo. To bylo vytvořeno v dílně grafického studia Najbrt, které je důležitým článek například při karlovarském filmovém festivalu. Minimalistické logo odkazuje na přehlednou a jednoduchou obsluhu, kterou služba nabízí. Velkým krokem vpřed byl především vznik aplikace, která umožnila sledovat televizi přes internet. To otevřelo možnost sledovat ji přes mobilní telefony nebo chytré televize. Nově mezi ně přibudou i televize značky LG a  Samsung Smart TV. Současně se s touto inovací rozšířila i nabídka stanic v HD kvalitě a to až na 69. 
Vstřícným krokem směrem k zákazníkům je například i to, že se ruší vázanost slov. Společně s touto změnou je připraven věrnostní program se spoustou skvělých odměn. Noví zákazníci navíc budou mít možnost využít nabídek televizních balíčků za skvělé ceny. K dispozici budou tři balíčky, tedy malý, střední a velký. Dle slov výkonného ředitele společnosti Vladimíra Rusnáka je tato nabídka vytvořena tak, aby si vybral při jejich sledování každý člen rodiny. Ředitelka zákaznických služeb Iveta Šlapalová ovšem dodává, že stávající zákazníci se nemusí bát změny smlouvy. Pokud jsou se svými službami spokojeni, nic se pro ně nemění.
Tímto vším to ovšem nekončí. Diváci se mohou těšit i na vysílání v UHD kvalitě a snížení požadavků na datový tok. Díky tomu budou moct sledovat své oblíbené pořady v HD kvalitě i při pomalejším internetovém připojení. Více informací najdete na stránkách https://novadigitv.cz/.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz