Teambuliding je tou nejlepší investicí

Akce, které se používají pro budování týmu, jsou nezbytné pro kvalitní vztahy ve firmě. I ten nejinovativnější podnikatelský plán zapadne, pokud není podpořen kvalitním týmem lidí, kteří takovému projektu věnují svůj čas a námahu. Zaměstnanci jsou tepajícím srdcem každé společnosti a investice do firemních akcí a teambuildingu posilují nejen mezilidské vtahy, ale učí zaměstnance vzájemné kooperaci a společnému tahu na branku.

Investice do zaměstnanců jsou jedny z nejdůležitějších. Vaši zaměstnanci jsou tím nejzásadnějším aktivem.

Říkáte si, že teambuilding je důležitý pouze pro velké korporace? Není tomu tak. Budování kvalitních vztahů ve firmě je důležité, i pokud máte zaměstnanců jen několik. Nezáleží na tom, jestli máte tisíc, nebo jen patnáct zaměstnanců. Máte-li kvalitní tým spokojených zaměstnanců, bude vaše firma produktivnější, ať už je její velikost jakákoliv.

Teambuliding pomáhá budovat vztahy nejen mezi zaměstnanci, ale i mezi zaměstnanci a vedením firmy, či majitelem. Pokud na teambuildingové akci zaměstnanec zjistí, že manažer je nejen odtažitý pán, ke kterému chodí v práci s obavami, ale že je přístupný inovacím a je to celkem sympatický chlapík, nebudou se za ním příště bát jít s problémy, či novými návrhy.

Investujte do budování týmu

Některé firmy na to jdou špatně. Snaží se vymýšlet teambuildingové akce v rámci povinných podnikových porad. Nebo na nudných firemních večírcích, které se také občas konají v prostředí firmy. To není dobře. Vezměte vaše zaměstnance někam „ven“. Kvalitní teambuilding může být kreativní a zábavný. V jiném prostředí bude pro vaše zaměstnance snazší se uvolnit, zkusit něco nového a poznat své spolupracovníky v novém světle. Což se jim v kanceláři, kde sedí dnes a denně nepodaří.

Sice se může zdát, že jeden den volna, náklady na teambuilding a zameškané pracovní povinnosti budou velkou investicí. Ale ve skutečnosti se vám peníze investované do budování týmu mnohonásobně vrátí.

Sháníte kvalitní a ověřené pořadatele teambuildingových akcí, protože vám došly nápady na teambuildingové akce? Můžeme vám doporučit webové stránky http://www.zazitky-pro-firmy.cz, na kterých najdete spoustu inspirace.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz