Tandemový seskok – sleva pro každého

Tandemový seskok padákem si právě teď můžete objednat za skvělou cenu. Láká vás neobyčejný zážitek, kterým si zpříjemníte volné víkendové odpoledne? Nebo hledáte originální dárek pro své přátele či příbuzné? Objednejte si tandemový seskok – sleva na sebe nenechá dlouho čekat. U paraškoly Impact totiž můžete aktuálně využít akční nabídky na všechny seskoky padákem.

Odhodlejte se na tandemový seskok, sleva nesleva

Seskok padákem v tandemu s vyškoleným instruktorem vám zprostředkuje jedinečný zážitek na celý život. Obzvlášť patříte-li mezi milovníky adrenalinových sportů a aktivit, rozhodně vám to doporučujeme vyzkoušet. Skáčete navíc bez jakéhokoliv rizika či námahy. A pokud se zatím nemůžete odhodlat ke „klasickému“ seskoku padákem, jde o zajímavou alternativu. Nejenže prožijete netradiční adrenalinové dobrodružství, ale také se podíváte na svět z výšky a ten pohled rozhodně stojí zato.

Tip redakce:  Hukvaldy jako oblíbený turistický cíl. Čím láká?

Pro tandemový seskok s vyškoleným instruktorem nepotřebujete žádný zdlouhavý výcvik ani třeba lékařskou prohlídku. Škola Impact nabízí tyto seskoky všem zájemcům od 8 až do 100 let. Děti samozřejmě potřebují souhlas rodičů. Do Valentýna je pro vás připravena zajímavá slevová akce na tandemový seskok. Sleva je velmi výrazná a vy tak můžete skákat již za 3200 Kč.

Jak se připravit na seskok v tandemu

Žádné složité přípravy na seskok zde nejsou potřeba a celá příprava proto zabere pouhých 20 minut. Skákat tedy můžete, i pokud se rozhodnete z hodiny na hodinu. Během chvilky vám instruktor vysvětlí vše důležité pro samotný seskok, let na padáku a také pro volný pád. Poté obdržíte speciální kombinézu, přilbu, ochranné brýle a postroj.

Tip redakce:  Hotel, kde se dělá byznys

Užijte si pohled z výšky až 1800 metrů nad zemskou krajinou. Věříme, že díky paraškole Impact si svůj jedinečný adrenalinový zážitek vychutnáte plnými doušky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz