Světlo v místnosti přesně podle vás, díky roletám do oken

Rolety do oken jsou používané nejčastěji v obývacích místnostech jako je ložnice, jídelna, pracovna či obývací pokoje. Jsou už dlouhodobě kvalitní náhražkou starších žaluzií, přičemž veškeré jejich výhody dokázaly převzít a vtísnit je do mnohem příjemnější podoby než kdy dřív.

Různé rolety do oken podle vašich představ

Rolety do oken jsou spíše názvem celé kategorie rolet, přičemž většinou jsou rozdílné jen technologií prosvěcování nebo celkového ovládání. Můžeme najít jak klasické stínící rolety, tak i takzvané rolety den a noc, kde je použitá technologie prokládání průhlednější a odolnější vrstvy k nastavení ideálního světla v místnostech.

Tip redakce:  4 případy, ve kterých ihned volejte zámečníka

Vedle celé řady technologií řešení, přičemž se mohou lišit i montáží nebo ovládáním, je pochopitelně na trhu celá řada designových variant. Není tak problém najít ideální odstín víceméně do jakéhokoliv interiéru a pokud nenajdete konkrétní řešení přesně pro vás, tak se rolety do oken dají vyrábět také zakázkovou formou na míru.

Jednoduché druhy bez jakéhokoliv vrtání

Pokud si pamatujete na klasické žaluzie, tak zajisté máte v paměti také velice obtížnou instalaci. Nejdříve je potřeba otevřít dvojitou stěnu okna a navrtat žaluzie přímo dovnitř. Pokud jste měli při instalaci smůlu a proniká někudy teplo, tak se pak okna nepříjemně rosila a mlžila.

To vás už nečeká s žádnými roletami do oken. Je jedno jestli budete používat vrtanou variantu, nebo jednodušší variantu s rychlou instalací. Varianty s rychlou instalací nejčastěji potkáte dvě. Tou první jsou vedoucí lišty, které se jednoduše připojí na okno a fungují jako kolejnice pro rolety. Ty pak pevně drží a nesjíždí do stran. Tou druhou a velice jednoduchou jsou pak rolety instalované pomocí jednoduchého háčku, kterým se zachytí za horní část rámu okna. Lze je tak kdykoliv odstranit.

Tip redakce:  Dřevostavba bungalov - nejlepší projekty rodinného bydlení

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz