Svatební dort a svatební koláčky

Svatební dort a svatební koláčky

Poslední dobou se na svatebních hostinách začínají namísto tradičního svatebního dortu objevovat sladké pyramidy složené z roztomilých muffinů. Vypadají velmi elegantně a originálně, nejsou tolik náročné na přípravu, uskladnění a velmi praktické, pokud na svatební hostině máte malé svatebčany.  Muffiny lze zhotovit snad v jakékoliv sladké příchuti, takže pokud je někdo alergický na čokoládu, vezme si kokosový nebo vanilkový s jahodovou polevou. A když nedej Bože dojdou, jednoduše je doplníte.

svatba svatebni dort svatebni kolacky svatba v novem styluMuffiny mohou být nerůzněji nazdobené, sladěné s dalšími nezbytnými detaily jako například se svatebními šaty nevěsty, květinovou výzdobou, svatební dekorací, prostíráním na svatebním stolu…

A aby byly muffiny opravdu do detailu sladěné, máme pro Vás tip, který jsme našli v e-shopu Vseprooslavy.cz krajkové košíčky na muffiny zhotovené z luxusního metalického papíru nejrůznějších barev a designů, na nichž jsou detaily dokonale propracované laserovou technologií.  Ke košíčkům naleznete i ve stejném designu a barev netradiční jmenovky na zasedací pořádek, které se připevňují na skleničku nebo naaranžovaný ubrousek, dále pásky na ubrousky a v ne poslední řadě krásně propracované krabičky na svatební výslužku pro svatebčany.

Tip redakce:  5 skvělých tipů na šperky, které podtrhnou vaši osobnost

Papírové košíčky lze samozřejmě použít i jiným způsobem, například na minidezerty a nebo na svatební stůl jako košíček na oříšky v čokoládě a jiné drobné cukrovinky.

svatba svatebni dort svatebni kolacky svatba v novem stylu svatba

Prostě, pokud chcete, aby Vaše svatba byla pokud možno co nejvíce originální a do detailů propracovaná, e-shop Všeprooslavy.cz Vám nabízí možnost, jak se k této originalitě co nejvíce přiblížit nabízenou svatební dekorací svatebního stolu.  Věříme, že Vás opravdu nadchne a naleznete to, co pro svůj velký svatební den hledáte!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz