Striptýz v Brně mohu vřele doporučit

Když jsem před necelými pěti týdny slavil svou rozlučku se svobodou, parta mých nejlepších přátel pro mě připravila opravdu luxusní překvapení, kterým byl skvělý dámský striptýz. Brno je městem neomezených možností, tudíž jsem se nedivil, že klub, do kterého jsem se svými přáteli zavítal, věděl, jakými striptéry a především striptérkami okouzlí své publikum. Zpočátku jsem se možná trochu začervenal a byl na mě znát jistý ostych, ovšem po začátku celé show, která byla strhující, ze mě veškerý stud opadl, jako mávnutím kouzelného proutku.

Striptýz v Brně

Musím říci, že jsem snad doposud neviděl lepší dámský striptýz. Brno mě nadchlo svou otevřeností, jakou svým rodákům i turistům servíruje opravdu kvalitní „zboží“, co se dámského striptýzu, který je samozřejmě na hranici únosnosti, týče. Striptérka, kterou jsem dostal já, byla vskutku velmi sympatická a za show, kterou předvedla a která byla velmi spontánní a příjemná, si po právu sklidila můj obdiv. A ač jsem dámský striptýz viděl maximálně tak několikrát v televizi, na živo je to rozhodně úplně jiný zážitek. Tento druh zábavy mohu doporučit každému pánovi.

Kamarádky mé budoucí ženy nechtěli zůstat pozadu!

Má nastávající žena Dagmar, měla samozřejmě rovněž rozlučku se svobodou, a když se její kamarádky dozvěděli o tom, že jsem na své rozlučce zažil nefalšovaný dámský striptýz, nechtěli zůstat pozadu a objednali mé nastávající pánský striptýz. Brno totiž ve svých trumfech mělo i toto eso a tak si má žena užila pohled na hasiče s postavou, kterou já mít nejspíše bohužel nikdy nebudu. Dámský a samozřejmě také pánský striptýz se tak stal naší skvělou vzpomínkou na naši rozlučku se svobodou a přivítal tak, nyní již společný rodinný život, na který se oba moc těšíme, stejně tak, jako na náš den D, který nastane příští víkend.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz