Striptýz pro vaši soukromou party či oslavu

Viděli jste už někdy striptýz? Měli jste možnost sledovat jedinečnou show a postupně odhalovat vnady dámského nebo pánského těla? Pak vás jistě potěší, že si tuto jedinečnou zábavu můžete přenést i k sobě do obývacího pokoje. Objednejte si unikátní strip show až domů. Na výběr máte mezi dámským, pánským, kontaktním nebo třeba americkým striptýzem. Navštivte webové stránky striptyz-praha.cz, kde se dočtete více podrobných informací a kde si můžete tuto službu pohodlně a především diskrétně objednat.

Pánský striptýz i pro náročné

Potěšení především pro ženy přináší promyšlený pánský striptýz, který si můžete vychutnat na rozlučce se svobodou nebo na narozeninové oslavě. Hodí se samozřejmě pro nespočet příležitostí a představuje velmi uvolněnou a také neškodnou formu zábavy. Nemusíte chodit do žádného baru ani do striptýzového klubu, ale celou show si můžete užít v prostředí, které je vám příjemné a přirozené. O váš maximální komfort se postará personál z profesionální striptýzové agentury. Již při objednání show budou chtít znát vaše tajná přání či specifické požadavky, aby mohli celou akci co nejvíce přizpůsobit vašim touhám.

Tip redakce:  Zamlžují se vám brýle při nošení roušky? Víme, jak tomu předejít

Body shot si užijete na sto procent

Víte, co to je body shot? Jedná se o jedinečnou strip show, u které se navíc používá tvrdý alkohol. Je inspirovaná zahraničními podniky a jistě tak potěší i u vás doma. Je zajímavou alternativou k tradičnímu pánskému či dámskému striptízu. Striptérka si lehne například na bar nebo na stůl (dle toho, co máte k dispozici) a vy připravíte body shot s tequilou, solí a citronem. Jedná se o unikátní podívanou a nevšední zážitek pro každého oslavence. Chcete si dopřát profesionální show? Pak určitě navštivte web striptyz-praha.cz, kde na vás čeká kompletní přehled nabízených akcí, jimž budete jen velmi těžko odolávat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz