Striptýz pro vaši soukromou party či oslavu

Viděli jste už někdy striptýz? Měli jste možnost sledovat jedinečnou show a postupně odhalovat vnady dámského nebo pánského těla? Pak vás jistě potěší, že si tuto jedinečnou zábavu můžete přenést i k sobě do obývacího pokoje. Objednejte si unikátní strip show až domů. Na výběr máte mezi dámským, pánským, kontaktním nebo třeba americkým striptýzem. Navštivte webové stránky striptyz-praha.cz, kde se dočtete více podrobných informací a kde si můžete tuto službu pohodlně a především diskrétně objednat.

Pánský striptýz i pro náročné

Potěšení především pro ženy přináší promyšlený pánský striptýz, který si můžete vychutnat na rozlučce se svobodou nebo na narozeninové oslavě. Hodí se samozřejmě pro nespočet příležitostí a představuje velmi uvolněnou a také neškodnou formu zábavy. Nemusíte chodit do žádného baru ani do striptýzového klubu, ale celou show si můžete užít v prostředí, které je vám příjemné a přirozené. O váš maximální komfort se postará personál z profesionální striptýzové agentury. Již při objednání show budou chtít znát vaše tajná přání či specifické požadavky, aby mohli celou akci co nejvíce přizpůsobit vašim touhám.

Body shot si užijete na sto procent

Víte, co to je body shot? Jedná se o jedinečnou strip show, u které se navíc používá tvrdý alkohol. Je inspirovaná zahraničními podniky a jistě tak potěší i u vás doma. Je zajímavou alternativou k tradičnímu pánskému či dámskému striptízu. Striptérka si lehne například na bar nebo na stůl (dle toho, co máte k dispozici) a vy připravíte body shot s tequilou, solí a citronem. Jedná se o unikátní podívanou a nevšední zážitek pro každého oslavence. Chcete si dopřát profesionální show? Pak určitě navštivte web striptyz-praha.cz, kde na vás čeká kompletní přehled nabízených akcí, jimž budete jen velmi těžko odolávat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz