Striptýz Praha aneb jak naplánovat rozlučku se svobodou?

Ten den konečně nastal a vaše kamarádka vás poprosila, abyste jí šla za svědkyni na svatbě. Jasně, máte z toho radost, ale asi jen do chvíle, než si uvědomíte, že budete muset naplánovat rozlučku se svobodou. Kde jenom s organizací začít? Jedno je jasné – striptýz Praha nemůže chybět. 

Proč zrovna striptýz?

Ona už samotná rozlučka se svobodou je něco jako tradice, která nesmí před žádnou svatbou chybět. A stejná tradice je již i striptýz Praha. Je to něco jako znamení toho, že se nevěsta můžou před svatbou ještě naposledy podívat na nahé mužské tělo, a přitom si to bez výčitek užít. A pokud navíc ještě striptér svůdně zatančí, nebo přijde třeba jako uniformovaný strážník řešit nadměrný hluk, bude to pro budoucí nevěstu opravdové překvapení.

Tip redakce:  Nečekejte na očním - zrak vám dobře změří i optometrista v optice

Rozlučka pro ženicha

Jestliže před vámi stojí organizace rozlučky se svobodou pro ženicha, tak striptér asi nebude tou nejlepší volbou. Pokud chcete být trochu originální, objednejte mu rovnou sexy show! Atraktivní striptérka může přijít v mnoha převlecích, například jako jeptiška, školačka, letuška, kovbojka, domina v latexu či další. Smyslný dámský striptýz poté na sebe nenechá dlouho čekat. Tuto show můžete objednat nejenom v Praze, ale také v širokém okolí, jako jsou například Benátky nad Jizerou, Kladno, Mělník, Příbram a další města. Stačí jen zavolat a domluvit se.

Kde se může striptýz odehrávat?

Je prakticky jenom na vás, do jakých prostor si striptéra nebo striptérku zavoláte, oni se totiž dokážou maximálně profesionálně přizpůsobit. Takže nezáleží, jestli jste rozlučku se svobodou zorganizovali v baru, v restauraci, na diskotéce, ve vinném sklípku či v soukromém bytě. Každé prostory zvládnou tito profesionálové okořenit.

Tip redakce:  Let balonem - nádherný rozhled do krajiny

A co vaše rozlučka? Měli jste na ní pánský striptýz?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz