Stověžatá Praha láká na památky i obchodní příležitosti

Vzácnou perlou České republiky je bezpochyby stověžatá Praha, mnohdy představovaná jako kulturní, finanční, historické a obchodní centrum. O významnosti metropole svědčí i skutečnost, že v ní sídlí spousta významných státních institucí a nestátních organizací. Praha láká do svých útrob turisty ze všech koutů světa, ba dokonce i podnikatele, již hledají atraktivní obchodní příležitosti.

Ať už patříte mezi nadšené turisty prahnoucí po historických skvostech, nebo cílevědomé byznysmeny toužící po zajímavých obchodech, potom je pro vás hlavní město České republiky jako dělané. Ovšem na prozkoumání klikatých uliček a setkání s významnými podnikateli vám nepostačí pouze jeden den, a tak budete hledat vhodné ubytovací prostory.

Čtyřhvězdičkový hotel v Praze 7

Velké popularitě se těší čtyřhvězdičkový botique hotel v Praze, který vás ubytuje v moderně vybavených pokojích. Ve všech pokojích je dostatek přirozeného světla, což ocení především lidé, kteří budou na pokoji během dne i pracovat. Samozřejmostí je také klimatizace, jež v pokojích vykouzlí příjemnou teplotu i během horkých letních dnů. A v každém pokoji mají hosté k dispozici vlastní koupelnu, minibar a připojení k internetu přes Wi-Fi síť. Botique hotel v Holešovicích uspokojí i náročné návštěvníky.

Odpočinek ve znamení wellnessu

Jakmile se projdete po Karlově mostě a Staroměstském náměstí, navštívíte Staroměstskou radnici s orlojem, Lobkowiczký palác a Katedrálu Sv. Víta, rádi si odpočinete. K tomu slouží wellness hotel v Praze, což je opět v podstatě hotel Absolutum, o kterém jsme se už zmínili výše. Zajdete si do sauny, svěříte se do rukou profesionálních masérů a v privátní zóně si užijete hydromasážní, bylinné a další aromatické koupele. Spokojení budete také s cenovou politikou ubytovacího zařízení.

Tip redakce:  Čas letních dovolených právě začíná

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz