Stop vlhkosti a plísni na zdích!

I když si to často neuvědomujeme, digestoř představuje důležitou součást každé kuchyně. Neměla by tedy žádné hospodyňce chybět! Říkáte si – ale vždyť já nemám na digestoř místo či prostory? Věřte, všechno jde vyřešit – i tyhle „problémy“ – a to docela jednoduše! Stačí si jen vybrat ten správný typ digestoře. Nechte si poradit, která digestoř je pro vás ta nejlepší!

Komínové digestoře jako symbol designu a elegance!

Ano, je pravda, že komínové digestoře jsou často doplňovány do kuchyní, které potřebují obohatit o design. Jsou totiž opravdu masivní, a proto dávají šmrnc každé kuchyni – nicméně, díky své robustnosti se hodí spíše do velkých kuchyní, které mají na tento typ digestoře místo. Jak již jejich název vypovídá, jsou napojeny na odvod komína, proto se nemusíte bát, že by vám v domácnosti zůstala i jakákoli „zmínka“ po páře či vlhkosti.

Výsuvné digestoře řeší problém s místem

Pokud jste majitelkou malé kuchyňky a začínáte mít problém s vlhkostí, která se usazuje na zdi a způsobuje plísně, vyřešte tento problém jednoduše. Na trhu jsou totiž výsuvné digestoře, které vám pomohou. Nezaberou prakticky žádné místo, jednoduše se zasunou vedle linky, a použijete je jen, když budete vařit. Jak jednoduché! Jediný prostor, který tento typ digestoře zabere, je prostor pro motorek, nicméně ten je možno umístit prakticky kamkoli – klidně i do sklepa!

Tip redakce:  Zahradní grily Weber vám zachutnají

Vestavné digestoře

Vestavné digestoře jsou pevně zabudovány do kuchyňských skříněk a skříní, tudíž prakticky splynou s každou kuchyní. Stejně, jako komínové digestoře tedy dodávají vaší kuchyni eleganci a šmrnc, a přitom nezaberou prakticky žádné místo. Mírnou náročnost instalace spolehlivě vykompenzuje její vysoký výkon – hodí se tedy prakticky do každého typu kuchyně – od té malé, až po tu největší!

Vybírejte tedy opravdu s rozmyslem, digestoř je nezbytným pomocníkem ve vaší kuchyni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz