Srovnání parametrů AzireVPN versus Speedify Pro: Kdo má lepší hodnocení

Jaká VPN má lepší parametry: Azire VPN, nebo je lepší dát přednost Speedify Pro? Vlastnosti obou VPN jsme vzájemně porovnali, spravedlivě je obodovali a výsledek je 5,8/10 ku 6,6/10.

Naměřená rychlost Azire VPN vs Speedify Pro VPN, která je lepší?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o AzireVPN a Speedify Pro VPN.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 44 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 68 Mb/s. Azire VPN byla o 24 Mb/s pomalejší nežli Speedify VPN Pro.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u Azire VPN dosáhl 71 Mb/s. Speedify VPN Pro jsme v průměru naměřili 52 Mb/s. Je tak o 19 Mb/s pomalejší.

Tip redakce:  Praktické rady pro úložný prostor v kuchyni

Rychlost odezvy byla u první VPN 41 ms. Konkurenční Speedify Pro laboratoř naměřila 142 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže AzireVPN se projevila o 101 ms lepší.

Bodový součet recenze AzireVPN vs Speedify Pro je 4 /10 : 5/10.

Dokáže Azire VPN streamovat Netflix?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, AzireVPN to zvládne. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, Speedify Pro cizojazyčný Netflix odemknout nezvládá.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Speedify Pro takovou dovednost má. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí nabízí.

Při výběru VPN se vyplatí koukat také na podporu Multi-Hop připojení, ochranu DNS a blokování malware. Třeba taková Azire VPN obsahuje ochranu úniku DNS a Speedify Pro například obsahuje white-listing.

Tip redakce:  Češi už plánují letní dovolené v Itálii

U funkcí VPN je tak skóre 7 /10 versus 8/10.

Porazí konkurenci AzireVPN v počtu serverů a nabídce zemí?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, Azire VPN má pod křídly 65 serverů. V nabídce Speedify Pro jsme našli celkem 56 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 9 víc .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u Speedify Pro VPN je 33. Druhá VPN má 14, čili o 19 méně. V této disciplíně tedy prohrává .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Azire VPN umí 5. Speedify VPN Pro povolí připojit současně 5 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy umí Azire VPN a které umí Speedify VPN Pro?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, AzireVPN zvládne systém Android a zvládá přístroje na systému iOS. Druhá VPN Speedify VPN Pro operační systém iPhone iOS zvládá, přístroje s OS Android umí ochránit.

Tip redakce:  Víme, kde sehnat originální poháry nejen pro vítěze

Poskytování informací o provozu VPN se řídí jurisdikcí země, kde má její provozovatel svoje sídlo. Azire VPN formálně vznikla ve Švédsku. Provozovatel druhé VPN má kořeny v USA.

Appka AzireVPN nebyla lokalizována v českém jazyce, Speedify Pro česky taky přeložena není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla AzireVPN známky 8/10, Speedify VPN Pro získala hodnocení 8/10.

Srovnání cen Azire VPN x Speedify Pro VPN

Speedify VPN Pro si lze předplatit již za 86 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit od 80 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 4/10 pro první VPN a 4 /10 pro tu druhou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz